شروع همکاری ودافون و های‌وب در ایران

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
شروع همکاری ودافون و های‌وب در ایران

شروع همکاری ودافون و های‌وب در ایران

شروع همکاری ودافون و های‌وب در ایران

بر اساس گزارش روابط عمومی های‌وب ، همکاری شرکت های‌وب با شرکت ودافون (یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی دنیا) آغاز شده است .

شرکت های‌وب که جزء یکی از شرکت های برتر ارائه دهنده اینترنت در سراسر کشور است با ودافون شروع به همکاری کرده است . ودافون نیز جزء یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی دنیا است در حال ارائه خدماتی شامل صوت، پیامک، دیتا و خدمات ارتباطی ثابت به بهترین نحو است . این شرکت بزرگ دارای اپراتوری موبایل در ۲۶ کشور دنیا و دارای مشارکت با ۵۲ شبکه موبایل و اپراتوری باند پهن ثابت در ۱۷ كشور است . براساس آخرین آمار شرکت بزرگ ودافون تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ ، ۴۶۵ میلیون مشترک موبایل و ۱۳.۷ میلیون مشترک باند پهن ثابت داشته است .

مشارکت های‌وب با ودافون باعث بهره بردن های‌وب از توان فنی و تخصصی ودافون به صورت انحصاری در کشور ایران می شود به صورتی که محصولات و خدمات ودافون را می توانیم در بازار ایران داشته باشیم و همچنین مشتریان بین المللی در صورت ورود به ایران می توانند از خدمات این شرکت بهره ببرند .

همچنین مشترکان های‌وب می توانند از پلتفرم اینترنت اشیاء ودافون که در ۴۸ کشور دنیا در حال بهره‌برداری است استفاده کنند .

سید ایمان میری ، مدیرعامل شرکت های‌وب اعلام کرده است :  اين مشاركت در ادامه برنامه‌های های‌وب برای ارائه خدمات جامع مخابراتی که دربرگیرنده خدمات موبایل از طریق پروانه MVNO و خدمات ثابت از طریق پروانه FCP خواهد بود.

امید داریم که با شروع این همکاری از دانش روز و استاندارد های جهانی بهره ببریم و خدماتی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهیم . همچنین سرویس های نوین مخابراتی همچون اینترنت‌اشیاء (IOT) و خدمات ماشین با ماشین (M2M) را به‌صورت تجاری در دسترس کاربران قرار گیرد .

نظر شما در این رابطه چیست ؟

 

منبع : های‌وب
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت