۷ مهر سامسونگ گلکسی نوت ۷ را روانه بازار میکند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

7 مهر سامسونگ گلکسی نوت 7 را روانه بازار میکند

۷ مهر سامسونگ گلکسی نوت ۷ را روانه بازار می کند

سامسونگ تصمیم گرفته است تمامی گوشی های گلکسی نت ۷ جمع آوری شده را که مشکل باتری داشتند هر چه سریع تر اصلاح کند و مجدد وارد بازار کند و فروش آن را آغاز کند .

شرکت سامسونگ در کشور آمریکا برنامه ای ترتیب داده بود که آن دسته از افرادی که با مشکل باتری گوشی گلکسی نت ۷ خود مواجه شدند می توانند گوشی خود را تحویل دهند و یک گوشی گلکسی نت ۷ جدید با باتری سالم دریافت کنند . همچنین این کاربران می توانند یک گوشی جایگزین از سامسونگ دریافت کنند تا گوشی گلکسی نت ۷ خود آماده شود . در این میان آن دسته از کسانی که از گوشی گلکسی نوت ۷ ناراضی هستند می توانند گوشی را به سامسونگ پس دهند و وجه پرداختی خود را دریافت کنند .

علاوه بر آمریکا در ۹ کشور دیگر برنامه تعویض گلکسی نوت ۷ اجرا می شود ولی تنوع کمتری در انتخاب برای مشتریان وجود دارد .

گفتنی است که شرکت سامسونگ بیان کرده است که آن دسته از کسانی که گوشی گلکسی نوت ۷ خود را تحویل داده اند و منتظر هستند تا گوشی سالم آن را دریافت کنند در تاریخ ۳۱ شهریور گوشی گلسی نوت ۷ سالم را دریافت می کنند .

۷ مهر سامسونگ گلکسی نوت ۷ را روانه بازار میکند :

در کره جنوبی از تاریخ ۷ مهر (۲۸ سپتامبر) فروش گلکسی نوت ۷ شروع می شود منتهی در کشورهای دیگر زمانی که شرایط مناسب شود فروش آغاز می شود .

بنا به گفته های بالا در کشور آمریکا پس از اینکه تمام گوشی های معیوب گلکسی نوت ۷ جمع آوری شد و با گوشی جدید و سالم تعویض شد ، فروش این گوشی آغاز می شود .

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که دارای گوشی گلکسی نوت ۷ هستند ؟ اگر تاکنون اقدام به تعویض گوشی خود نکردید هرچه سریعتر این عمل را آغاز کنید .

منبع PHONEARENA
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: چطور گلکسی نوت 7 سالم را تشخیص دهیم ؟ - آی تی نما | اخبار تکنولوژی و فناوری | اخبار آی تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت