بازگشت ۱۰ هزار تومان به جیب مشتریان تلفن ثابت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
بازگشت 10 هزار تومان به جیب مشتریان تلفن ثابت

بازگشت ۱۰ هزار تومان به جیب مشتریان تلفن ثابت

بازگشت ۱۰ هزار تومان به جیب مشتریان تلفن ثابت

بر اساس گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر فرنقی زاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات اعلام کرد : در قبض تلفن ثابت این دوره ، اشتباها مبلغ ۱۰ هزار تومان به علت بدهی ثبت نام اولیه در حساب مشترکان درج شده است اما این قضیه با دستور وزیر ارتباطات مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد این خطا به دلیل برداشت اشتباه شرکت مخابرات ایران از مصوبه ۲۰۵ کمیسیون تنظیم مقررات بوده است و قرار است این مبلغ به مشتریان تلفن ثابت برگردد .

وی خاطر نشان کرد مبلغ ۱۰۰ هزار ریال مندرج در قبض تلفن ثابت بابت بدهی ثبت نام، اشتباه بوده و به مشترکان بازگردانده می شود.

فرنقی زاد گفت : با توجه به اینکه تعرفه تلفن ثابت سال های زیادی است که افزایش پیدا نکرده و این امر در توسعه شرکت مخابرات اختلال ایجاد کرده است، کمیسیون تنظیم مقررات سیاستی در این خصوص اتخاذ کرد که همزمان با کاهش تعرفه اینترنت خانگی(ADSL) انجام شد تا سبد هزینه های ارتباطی خانوار افزایشی نداشته باشد.

در آخر دکتر فرنقی زاد رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد : رگولاتوری اجرای دقیق مفاد کمیسیون تنظیم مقررات را رصد می کند و در صورتی که مواردی خلاف مقررات دیده شود برخورد قانونی با متخلفان صورت می گیرد.

منبع : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت