راه اندازی سرویس دهی وای فای اول توسط همراه اول

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

راه اندازی سرویس دهی وای فای اول توسط همراه اول

راه اندازی سرویس دهی وای فای اول توسط همراه اول

همراه اول همزمان با عید بزرگ غدیرخم اقدام به راه اندازی سرویس دهی وای فای اول توسط همراه اول را راه اندازی کرده است  که با این وای فای اول می توان حس اینترنت پر سرعت همراه اول را چشید .

وای فای اول چیست؟

وای فای اول توسط شرکت همراه اول راه اندازی شده است و به مشترک این اجازه را می دهد که در مکان های عمومی به راحتی از اینترنت پرسرعت بهره ببرند فقط کافی است که شما دارای سیم کارت همراه اول باشید و جز مشترکین همراه اول باشیم .

مزایای وای فای اول

از جمله مزایای وای فای اول می توان به سرعت بالای اینترنت اشاره کرد به صورتی که مشترکان همراه اول در مکان های عمومی میتوانند طعم اینترنت پرسرعت و با کیفیت را بچشند .

با این وای فای به آسانی می توانند به اینترنت متصل شوند . از جمله مزایای دیگر وای فای اول باید بگوییم که در مقایسه با دیتای گوشی از انرژی کمتری استفاده می کند و به حفظ باتری کمک بسزایی می کند .

برای استفاده از وای فای اول تنها کافی است که وای فای گوشی خود را روشن کنید و در بین وای فا های شناسایی شده به دنبال نام  WiFi Aval بگردید و به آن متصل شوید و از اینترنت پرسرعت آن لذت ببرید .

مصرف اینترنت سرویس دهی وای فای اول در قالب حساب نوترینوی مشترک انجام می شود به صورتی که اگر مشترک بسته نوترینو داشته باشد ، مصرف او در قالب همان بسته انجام می شود و در غیر این صورت مصرف مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می شود. در واقع جدا از اینکه کاربر از چه طریق به اینترنت متصل است ، تنها یک حساب برای مدیریت آن دارد و آن حساب، نوترینوی مشترک است.

در آخر همراه اول به تمام مشترکانی که قصد دارند از وای فای اول استفاده کنند توصیه کرده است که حتما بسته نوترینو را فعال کنند تا مصرف اینترنت در قالب بسته ها مدیریت شود و با صرفه تر باشد .

همراه اولی ها می توانند هر جایی که دارای نشان وای فای اول است از این اینترنت استفاده کنند مکان هایی مانند  فرودگاه ها، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط متعدد پرتردد دیگر که هر روز به تعداد این مکان ها افزوده می شود .

با کلیک بر روی این لینک می توانید لیست مکان های ارائه دهنده وای فای اول را مشاهده کنید .

منبع : همراه اول

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت