خطای ایمیل در اسنپ چت

خطای ایمیل در اسنپ چت
حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

امروزه اسنپ چت یکی از پرکاربرد ترین برنامه های تلفن های همراه می باشد که قابلیت های کاربردی و فراوانی دارد . از این رو این اپلیکیشن یکی از پرطرفدار ترین شبکه های تبادل تصاویر است . در این مطلب قرار است برای شما به بررسی خطای ایمیل در اسنپ چت بپردازیم .

اسنپ چت چیست ؟

اسنپ چت یک شبکه اجتماعی تصویر محور می باشد که دو دانشجوی دانشگاه استنفورد در سپتامبر سال ۲۰۱۱ آن را بنیان گذاری کردند .

این برنامه یکی از برنامه های زیر مجموعه شرکت  اسنپ اینک می باشد . این برنامه تنها دارای نسخه IOS  و Android می باشد و تاکنون طراحان این برنامه هیچ نسخه دیگری را از اسنپ چت برای ویندوز نساخته اند . کاربران رایانه های مختلف می توانند با مرورگر خود به نسخه وب این برنامه وارد شوند .

الف ) کاربرد های اسنپ چت

برنامه اسنپ چت با قابلیت های جذاب خود توانست خود را بر سر زبان های کاربران اندازد ، به گونه ای که که در حال حاضر کاربران فعال آن به چیزی قریب به ۴۰۰ میلیون نفر در ماه می رسد . در ادامه مطلب برای شما به بررسی کاربرد های اسنپ چت می پردازیم .

 ۱ – عکس گرفتن و ضبط ویدیو با فیلتر

در جهان کنونی که عصر ارتباطات است و کاربران بطور مداوم از خود عکس می گیرند و فیلم برداری می کنند این اپلیکیشن می تواند نیاز های کاربران را برطرف کند .

برنامه اسنپ چت توانایی تهیه تصاویر و ضبط ویدیوها را دارند . آنها همچنین می توانند با اعمال تغییراتی مانند افزودن فیلترها ، افزودن نوشته ها و افزودن طراحی ها ، فایل مورد نظرشان را ویرایش نمایند و به نوعی زیبا تر جلوه دهند .

در ابتدا اسنپ چت از این قابلیت رو نمایی کرد و پس از محبوب شدن این قابلیت اینستاگرام نیز آن را به قابلیت های خود اضافه کرد .

مشکل ایمیل در اسنپ چت

مشکل ایمیل در اسنپ چت

۲ – ارسال تصاویر به صورت زمان دار

از ویژگی های قابل توجه این برنامه ارسال نوشته ها ، تصاویر و ویدیوها به صورت زمان دار می باشد . به این صورت که تصاویر ، با یک محدوده زمانی بین ۱ تا ۱۰ ثانیه که شما آن را تایید می کنید ارسال می شوند و پس از مشاهده آن توسط مخاطب شما ناپدید می شوند .

ناپدید شدن آن به گونه ای است که هم برای فرستنده ، هم دریافت کننده و همچنین از روی سرور های اسنپ چت نیز رخ می دهد . لازم به ذکر است که اگر مخاطب شما از روی آن تصویر اسکرین شات بگیرد ، برای شما پیغامی مبنی بر مطلع کردنتان ارسال می شود .

۳ – قرار دادن استوری در اسنپ چت

استوری گذاشتن یکی از دیگر امکانات اسنپ چت می باشد . این کاربرد بدین صورت است که انتشار فایل مورد نظر شما ، آن را در دسترس تمام اعضای لیست دوستانتان قرار می دهد و پس از ۲۴ ساعت از دسترس خارج می شود .

اسنپ چت قبل از هر شبکه اجتماعی دیگر این قابلیت را رونمایی کرد و پس از آن برنامه هایی مانند Instagram نیز از آن استفاده کردند .

برای درج استوری در اسنپ چت ، پس از تهیه اسنپ باید بر روی آیکون Add Story در پایین صفحه تپ نمایید تا استوری شما بارگذاری شود .

خطای اسنپ چت

خطای اسنپ چت

ب ) کاربرد جیمیل در اسنپ چت

همانطور که مستحضرید اسنپ چت نیز مانند بسیاری از شبکه های مجازی دیگر برای ورود نیاز به یک جیمیل شخصی دارد یعنی چنانچه تصمیم دارید برنامه اسنپ چت را بر روی گوشی های خود نصب کنید ، بایستی ابتدا یک حساب جیمیل داشت باشید .

پیش تر در سایت همراه رایانه ، ساخت جیمیل را به صورت تصویری و گام به گام به شما عزیزان آموزش دادیم . برای خواندن این مطلب به سایت همراه رایانه و مطلب …. مراجعه کنید .

خطا های اسنپ چت

برخی از کاربرانی که از برنامه اسنپ چت استفاده می کنند مشکلات متداولی از جمله خطای ایمیل در اسنپ چت را با برنامه خود دارند که آنها را به ما گزارش می دهند . اکنون می خواهیم این مشکلات را توضیح دهیم و پس از توضیح آنها به راه حل های رفع آنها خواهیم پرداخت .

 

مشکلات رایج اسنپ چت

کاربران هنگام استفاده از اسنپ چت با مشکلاتی رو به رو می شوند که رایجترین آنها عبارتند از :

 • توقف اسنپ چت حین اجرا

یکی از مشکلاتی که کاربران اسنپ چت با آن درگیر هستند توقف این برنامه حین اجرای آن است . این مشکل بدین صورت است که آنها درون برنامه اسنپ چت در حال فعالیت می باشند اما بطور ناگهانی برنامه متوقف می شود و کاربران از برنامه خارج می شوند .

 

 • ارسال نشدن پیام پس از بروزرسانی

مساله متداول کاربران اسنپ چت مواجه شدن با اخطار  No internet connection  هنگام ارسال پیام می باشد . در اغلب این موارد کاربر پس از بروز رسانی اپلیکیشن با این مشکل مواجهه شده است .

 • خطای راه اندازی اسنپ چت

متداولترین مشکل اسنپ چت برای اغلب افرادی که قصد راه اندازی و نصب اسنپ چت را دارند به وجود می آید . پس از نصب اسنپ چت و هنگام فعال سازی آن اخطاری رایج وجود دارد که به کاربران نمایش داده می شود .

این اخطار به شکل Something went wrong و یا Error c14a  در مرحله انتخاب پسورد و یا مرحله ی وارد کردن ایمیل ظاهر می شود .

مشکل اسنپ چت

مشکل اسنپ چت

چنانچه جزو کاربرانی هستید که به کار با برنامه اسنپ چت علاقه مندید ولی تاکنون موفق به فعال سازی این برنامه نشدید ، می توانید مطلب …. را مطالعه کنید .

 

 • خطای ایمیل در اسنپ چت

به بحث اصلی مطلب یعنی خطای ایمیل در اسنپ چت می رسیم . اغلب کاربران اسنپ چت که قصد باز نشانی ایمیل های مرتبط با برنامه را داشته اند با خطایی تحت عنوان  “Could not set Email. Please try again , ” برخورد می کنند .

اگر برای شما نیز این خطا نمایان شد اصلا نگران نباشید زیرا ما در کنارتان هستیم تا با بررسی بهترین راه حل ها مشکلتان را برطرف نماییم .

خطای جیمیل در اسنپ چت

خطای جیمیل در اسنپ چت

راه حل های برطرف کردن خطای ایمیل در اسنپ چت

اکنون قرار است برای شما به بررسی راه حل هایی مفید بپردازیم که اگر با خطاهای بالا و به ویژه خطای ایمیل رو به رو هستید بتوانید مشکل خود را برطرف سازید و اسنپ چت شما به بهترین نحو ممکن عمل کند .

۱ – خاموش روشن کردن دستگاه

زمانی که شما برنامه های مختلف را باز می کنید ، فضای بزرگتری از RAM  شما اشغال می شود که  می تواند باعث به وجود آمدن مشکلاتی اعم از کند شدن دستگاه و یا اختلال در برخی اپ ها مثل اسنپ چت شود .

هنگامی که شما یک برنامه را می بندید آن برنامه از روی RAM دستگاه پاک نمی شود .

شما می توانید با ری استارت کردن دستگاه خود ضمن راه اندازی مجدد ، حافظه RAM آن را نیز پاک کنید تا اگر اختلالی در همگام سازی جیمیل شما وجود داشته باشد برطرف شود .

 

۲ – تغییر زبان تلفن همراه

در وهله اول قبل از باز کردن برنامه و شروع ثبت نام ابتدا زبان خود را بر روی انگلیسی ( ENGLISH )  قرار دهید .

 

۲-۱ مراحل تغییر زبان گوشی Xiaomi

برای تغییر زبان تلفن همراه خود باید طبق مراحل زیر پیش بروید :

۱- ابتدا نوار وضعیت را پایین بکشید و سپس بر روی آیکون چرخ دنده در بخش نشان داده شده به تنظیمات تلفن همراه خود ( Setting ) وارد شوید .

آموزش اسنپ چت

آموزش اسنپ چت

۲- بخش تنظیمات بیشتر را در تنظیمات خود انتخاب نمایید .

مشکل جیمیل در اسنپ چت

مشکل جیمیل در اسنپ چت

۳- بر روی مورد زبان ها و ورودی تپ نمایید .

جیمیل اسنپ چت

جیمیل اسنپ چت

۴- در صفحه باز شده بر روی بخش زبان ها کلیک کنید .

ایمیل اسنپ چت

ایمیل اسنپ چت

۵- یک لیست شامل زبان های سراسر دنیا برای شما باز می شود . در این لیست زبان English ( United states ) را انتخاب نمایید .

مشکل اسنپ چت

مشکل اسنپ چت

۶- اکنون برای شما پیغامی مبنی بر تایید تغییر زبان شما فرستادند . بر روی بخش آبی رنگ ok کلیک نمایید .

gmail اسنپ چت

gmail اسنپ چت

۲-۲ مراحل تغییر زبان گوشی سامسونگ

۱- ابتدا نوار وضعیت را پایین بکشید و سپس بر روی آیکون چرخ دنده به مانند تصویر به تنظیمات تلفن همراه خود ( Setting ) وارد شوید .

اسنپ چت و ایمیل

اسنپ چت و ایمیل

۲- در تنظیمات گوشی به بخش مدیریت عمومی بروید .

کاربرد اسنپ چت

کاربرد اسنپ چت

۳- بر روی بخش زبان کلیک نمایید .

کار با اسنپ چت

کار با اسنپ چت

۴- سپس بین زبان های لیست داده شده باید English ( United states ) را انتخاب می کنید . ( توجه کنید اگر زبان مد نظر در لیست نبود باید افزودن زبان را تپ نمایید و سپس زبان مد نظر را انتخاب نمایید .

کار با اسنپ چت

کار با اسنپ چت

۵- بر روی بخش آبی رنگ اعمال تپ نمایید .

خطای ایمیل

خطای ایمیل

۳ – نسخه ی رسمی اسنپ چت

امروزه برای برنامه های مختلف نسخه های غیررسمی زیادی وجود دارند که ممکن است به خوبی نسخه اصلی فعالیت نکنند و باگ های زیادی داشته باشند .

تا حد امکان سعی کنید از نسخه اصلی برنامه اسنپ چت استفاده کنید تا از باگ های احتمالی نسخه های فیک در امان باشید .

شما می توانید نسخه اصلی اسنپ چت را از Google play App store و یا سایت خود اسنپ چت دانلود نمایید .

۴ – بررسی برنامه ی جیمیل

ممکن است خطایی که برای شما نشان داده می شود به منظور وجود اختلال در جیمیل شما باشد .

از این رو شما می توانید با بررسی موارد مختلف حساب جیمیل از طریق لینک https://www.google.com/appsstatus/dashboard/ حساب خود را بررسی نمایید تا اگر مشکلی را یافتید به بررسی و بهبود آن بپردازید .

۵ – پاک کردن حافظه کش

شاید با خود بپرسید چرا حافظه پنهان تاثیرگذار است ؟

حافظه پنهان یک مکان مخفی است که توانایی نگهداری از اطلاعات مهمی مانند حافظه کاربر و رمز های عبور را دارد تا به اجرای سریع تر برنامه کمک کند و شما را سریع تر به برنامه وارد نماید .

۵-۱ – پاک کردن حافظه کش اسنپ چت

اگر حین نصب و ثبت نام در اسنپ چت به مشکل برخوردید و یا هر مشکل دیگری که داشتید با پاک کردن حافظه پنهان اسنپ چت خود می توانید آن را برطرف کنید .

 

مراحل حذف حافظه پنهان اسنپ چت در گوشی شیائومی
 • به تنظیمات تلفن همراه خود وارد شوید .
ایراد اسنپ چت

ایراد اسنپ چت

 • به بخش برنامه ها ( Apps ) در تنظیمات خود وارد شوید .
خطای اسنپ چت

خطای اسنپ چت

 • بر روی گزینه Manage apps کلیک نمایید .
اسنپ چت و مشکلاتش

اسنپ چت و مشکلاتش

 • در قسمت جستجو در بالای صفحه Snapchat را جستجو کنید و بر روی برنامه کلیک نمایید .
مشکل جیمیل

مشکل جیمیل

 • در پایین صفحه بر روی Clear data تپ کنید .
خطای ایمیل

خطای ایمیل

 • بر روی گزینه Clear cache کلیک کنید و در پیام تایید آن ok را بزنید .
کلیر کش اسنپ چت

کلیر کش اسنپ چت

 

مراحل حذف حافظه ی پنهان اسنپ چت در گوشی سامسونگ
 • ابتدا به تنظیمات تلفن همراه خود ( Setting ) وارد می شوید .

  email اسنپ چت

  email اسنپ چت

 • به بخش ( Apps ) وارد شوید .
خطای ایمیل در اسنپ چت

خطای ایمیل در اسنپ چت

 • لیستی از برنامه های شما برایتان باز می شود که باید در بین آنها برنامه اسنپ چت را پیدا و انتخاب کنید .
مشکل جیمیل در اسنپ چت

مشکل جیمیل در اسنپ چت

 • در صفحه برنامه اسنپ چت بر روی Storage کلیک کنید .
حافظه اسنپ چت

حافظه اسنپ چت

 • سپس بر روی Clear cache کلیک کنید تا حافظه پنهان شما پاک شود .
حافظه کش اسنپ چت

حافظه کش اسنپ چت

پاک کردن کش گوگل پلی سرویس

طبق توضیحات بهتر است شما حافظه کش گوگل پلی سرویس را نیز پاک کنید زیرا اسنپ چت برای اجرای درست به این سرویس نیازمند می باشد . اینکار می تواند در بهبود عملکرد اسنپ چت شما بسیار مفید باشد .

برای پاک کردن حافظه کش گوگل پلی خود می توانید طبق مراحل پاک کردن حافظه کش اسنپ چت عمل نمایید .

۶ – تغییر IP با V.P.N

مهمترین کاری که شما باید انجام بدهید که با انجام این مرحله بعید است که مشکلی در ورود و یا ایمیل اسنپ چت خود داشته باشید  تغییر IP به IP آمریکا می باشد . با وصل شدن به قند شکن مناسب شما می توانید اینکار را انجام دهید . دقت کنید که IP هر کشوری نمی تواند آن را باز کند و باید به IP آمریکا را دارا باشید .

خطای اسنپ چت

خطای اسنپ چت

در این مطلب برای شما مشکلات رایج کاربران در اسنپ چت از جمله خطای ایمیل در اسنپ چت را بررسی کردیم و به بررسی راه حل های برطرف کردن آن ها برداختیم . امیدوارم مطلب برای شما مفید بوده باشد و با موفقیت مراحل رو پشت سر گذاشته باشید .

 

مطالب پیشنهادی

مشکل همگام سازی جیمیل

انتقال اطلاعات از یاهو به جیمیل

اخبار آی تی

پشتیبانی ایتا

آموزش ایمیل ساختن

پيدا كردن افراد در تلگرام بدون ایدی و شماره

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

3 دیدگاه ها

 1. پینگ بک: تغییر ایمیل در گوشی سامسونگ - آی تی نما | اخبار تکنولوژی و فناوری | اخبار آی تی
 2. پینگ بک: آموزش تصویری ارسال ایمیل به ایمیل دیگر با پشتیبانی تلفنی
 3. من دائم موقع ورود مشکل داشتم میزد خطا مرسی مطلبتون مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت