پشتیبانی ایتا

پشتیبانی ایتا
حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

برای ارتباط با پشتیبانی ایتا کافی ست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و تنها باخط ثابت شماره گیری نمایید تا کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی و سال ها تجربه در زمینه موبایل ، کامپیوتر و شبکه های اجتماعی مشکلات شما را حل کنند . لازم به ذکر است تماس تلفنی از طریق موبایل امکان پذیر نمی باشد . 

برای بازدید از سایت اصلی مجموعه ما به لینک پشتیبانی ایتا مراجعه کنید و از آموزش های خوب این مجموعه استفاده کنید .

همراه رایانه در حل مشکلات ایتا و سایر شبکه های اجتماعی ، همراه شما بوده و با صبر و شکیبایی مشکلات کابران را حل می نماید . در این پست آموزشی نیز علاوه بر معرفی راه های ارتباط با ایتا ، ۱۵ مشکل پر بازدید ایتا را نیز مورد بررسی قرار داده و به طور کامل برای شما عزیزان درج نموده است . د ر ادامه مطلب با ما همراه باشید .

 

 

۱۵ مشکل پر بازدید ایتا

پشتیبانی مشکل عدم دریافت کد ورود به ایتا

شتیبانی مشکل در حال اتصال ایتا

پشتیبانی مشکل هک و کلاهبرداری در ایتا

پشتیبانی مشکل پاک نشدن گفتگو در ایتا

پشتیبانی مشکل نوتیفیکیشن در ایتا

پشتیبانی مشکل باز نشدن برنامه ایتا در ویندوز

پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

پشتیبانی مشکل فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

پشتیبانی مشکل بروزرسانی ایتا

پشتیبانی مشکل نصب روی اندروید

پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

پشتیبانی مشکل آخرین بازدید در ایتا

پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

پشتیبانی مشکل حذف اعضا کانال در ایتا

پشتیبانی مشکل گفتگو های قفل شده در ایتا

 

 

۱ . پشتیبانی مشکل عدم دریافت کد ورود به ایتا

پشتیبانی مشکل عدم دریافت کد ورود به ایتا

پشتیبانی مشکل عدم دریافت کد ورود به ایتا

طبق آماری که از طریق مرکز مشاوره همراه رایانه به دست ما رسیده است ، متاسفانه بسیاری از کاربرانی که برنامه ایتا را حذف می نمایند ، برای ورود به برنامه هنگام نصب مجدد ، دچار مشکل می شوند .

سابق سیستم پیامکی ایتا فعال بود و کد فعال سازی از طریق پیامک برای کاربران ارسال می شد . اما در حال حاضر کسانی که برنامه را حذف و نصب نموده اند فقط می توانند از طریق تماس صوتی کد را دریافت کنند . و البته لازم به ذکر است افرادی که قصد دارند با یک شماره اکانت دیگری را بزنند دچار مشکل نمی شوند و به راحتی کدی که داخل برنامه ایتا ارسال می شود ، جای گذاری می کنند .

اگر شما دچار مشکل عدم دریافت کد فعال سازی ایتا شده اید ، کافی ست از طریق دریافت تماس صوتی اقدام کنید و چنانچه موفق به دریافت کد ورود نشدید ، شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و تنها با خط ثابت شماره گیری نمایید تا کارشاسان همراه رایانه از طرق مختلف در مشکل ورود به برنامه ایتا شما را راهنمایی کنند .

 

۲ . پشتیبانی مشکل در حال اتصال ایتا

پشتیبانی مشکل در حال اتصال ایتا

پشتیبانی مشکل در حال اتصال ایتا

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند ؛ متاسفانه خطای در حال اتصال ایتا می باشد . ممکن است شما هم وارد برنامه ایتا شوید و ببینید که برنامه کار نمیکند و در حال اتصال می باشد .

در این مواقع اگر از اینترنت خود مطمئن هستید و نرم افزار های تغییر آی پی شما خاموش می باشد ، پس دو حالت دارد ؛ یا مشکل به صورت سراسری می باشد و اختلال در سرورهای برنامه به وجود آمده است و یا اشکال از برنامه نصب شده بر روی گوشی شماست .

برای تشخیص این دو حالت می توانید از کارشناسان همراه رایانه کمک بگیرید . کافی ست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و پیش شماره و تنها با خط ثابت شماره گیری کنید تا دلیل در حال اتصال ایتا را جویا شوید . در صورتی که برنامه دچار مشکل است تنظیمات شبکه خود را بررسی کنید ویا برنامه را حذف و نصب نمایید تا مشکل در حال اتصال ایتا رفع شود .

 

۳ . پشتیبانی مشکل هک و کلاهبرداری در ایتا

پشتیبانی مشکل هک و کلاهبرداری در ایتا

پشتیبانی مشکل هک و کلاهبرداری در ایتا

مشکلی که برای کاربران ایتا دردسر ساز شده است ، مشکل هک شدن افراد و کلاهبرداری هایی ست که توسط اکانت آن ها صورت می گیرد . البته لازم به ذکر است کلمه هک ، واژه مناسب و درستی نیست زیرا افراد سودجو کد ورود به برنامه را ازخود کاربران ایتا با ترفند های مختلف دریافت می کنند اما برای کاربران در فضای مجازی کلمه هک جا افتاده است .

در این مواقع طبیعی ست که اقدامات جالبی توسط فرد کلاهبردار انجام نمی شود و کاربر اصلی آن حساب را دچار مشکل می کند .

در این مواقع خونسردی خود را حفظ نمایید و با ورود به بخش نشست های فعال ، حساب کاربری خود را پاکسازی کنید . چنانچه برنامه را پاک کردید و متاسفانه به دلیل فعال سازی تایید دو مرحله ای توسط کلاهبردار نمی توانید وارد حساب خود شوید ، کار کمی مشکل می شود . در این مواقع می توانید تنها با یک تماس از طریق سامانه پشتیبانی ایتا نشست های فعال خود را غیر فعال کنید .

اگر شما هم درگیر مشکل هک و کلاهبرداری در ایتا شدید ، تا دچار دردسر نشدید ، تلفن ثابت خود را بردارید و با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ایتا به صورت شبانه روزی مشکل شما را حل نمایند .

 

۴ . پشتیبانی مشکل پاک نشدن گفتگو در ایتا 

پشتیبانی مشکل پاک شدن گفتگو در ایتا

پشتیبانی مشکل پاک شدن گفتگو در ایتا

یکی از باگ های بزرگی که ایتا متاسفانه با آن روبرو ست پاک نشدن دائمی تاریخچه صفحات چت در آن است . برخی کاربران گلایه دارند از اینکه هرچه صفحه چت خود را با مخاطب مورد نظر پاک می کنند ، بازهم به محض ارسال پیام ، اطلاعات قدیمی بازیابی و قابل مشاهده است .

حال آنکه طبیعتا کسی که صفحه چت را پاک می کند ، نمیخواهد پیام ردو بدل شده بین آن ها برای کسی قابل مشاهده باشد . برای حل این مشکل لازم است به اولین پیام ارسالی و یا دریافتی مراجعه کنیم و پس از لود شدن و نمایان شدن تمامی پیام ها ، آن ها را دیلیت کنیم . البته گاها برای حل این مشکل می توانید از نسخه وب وارد شوید و از تاریخچه پیام خود را پاک کنید ، گاهی همین تغییر نسخه می تواند برخی از مشکلات را حل کند .

چنانچه با این عملکرد ها باز هم مشکلتان پابرجاست ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ایتا و سایر شبکه های مجازی مشکل پاک نشدن گفتگو شما را تنها با یک تلفن و به صورت شبانه روزی حل نمایند .

 

۵ . پشتیبانی مشکل نوتیفیکیشن در ایتا

پشتیبانی مشکل نوتیفیکیشن در ایتا

پشتیبانی مشکل نوتیفیکیشن در ایتا

برای هر کاربری این موضوع بسیار اهمیت دارد که اعلان ها و پیام های آن برنامه در هنگام روشن شدن اینترنت دستگاهشان نمایان شود تا اگر پیام مهمی داشت از آن با خبر شود . این مشکل نوتیفیکیشن در ایتا یک اختلال نیست زیرا با آپدیت ها و انتشار نسخه های جدید نیز حل نشده است . همین امر دچار آزرده خاطر شدن کاربران ایتا شده است .

ما امیدوار بودیم در نسخه های جدید این مشکل را برطرف کنند اما متاسفانه با گذشت سال ها از انتشار اولین نسخه همچنان مشکل نوتیفیکیشن در ایتا پابرجاست . راه حلی برای این مشکل وجود ندارد اما نسخه های دسکتاپ ایتا ، نوتیفیکیشن آن فعال می باشد .

اگر اعلان برنامه برایتان اهمیت دارد همین الان برروی سیستم خود نسخه دسکتاپ ایتا را نصب نمایید و اگر در فرایند نصب دچار مشکل شدید و نیاز به مشاوره داشتید ، با همراه رایانه ( ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ) تماس بگیرید وبا کارشناسان در ارتباط باشید . درجریان باشید برای تماس با همراه رایانه بایستی شماره ذکر شده را بدون صفرو پیش شماره و تنها با خط ثابت شماره گیری کنید .

 

 

۶ .پشتیبانی مشکل باز نشدن برنامه ایتا در ویندوز

پشتیبانی مشکل باز نشدن برنامه ایتا در ویندوز

پشتیبانی مشکل باز نشدن برنامه ایتا در ویندوز

همانطور که می دانید برنامه ایتا یکی ازاپلیکیشن های داخلی ست که نسخه ویندوز دارد . نسخه ویندوز ایتا می تواند برای کاربران ایتا علی الخصوص کاربرانی که شرکت و هلدینگ دارند ، بسیار مفید و کاربردی باشد . گاهی در روند نصب این برنامه ممکن است کاربران دچار مشکل شوند و نسخه دسکتاپ ایتا در کامپیوتر آن ها باز نشود .

در این مواقع ابتدا اینترنت سیستم خود را بررسی نموده تا از اتصال آن مطمئن شوید . سپس حواستان باشد که نرم افزار تغییر آی پی در سیستمتان غیر فعال باشد . اگر با رعایت نکات ذکر شده باز هم ایتا در ویندوز شما باز نمیشود ، بررسی نمایید که برنامه را از کدام سایت دانلود کرده اید . اگر می خواهید عملکرد قابل توجهی از ایتا داشته باشید ، پیشنهاد می کنم یک بار ایتا خود را حذف نموده  آخرین نسخه آن را از سایت رسمی خود ایتا دانلود نمایید .

اگر در روند دریافت کد نیز دچار مشکل شدید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم . شماره مرکز مشاوره ما ( همراه رایانه ) ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ می باشد که بایستی بدون کد و پیش شماره و از طریق تلفن ثابت شماره گیری شود .  

 

۷ . پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

رایج ترین مشکلی که در همه برنامه ها چه بسا ایتا وجود دارد ، مشکل محدودیت در ایتا و یا ریپورت شدن کاربر است . این اختلال هنگامی اتفاق می افتد که کاربر برخلاف قوانین وصف شده پلترم مورد نظر رفتار کرده و برنامه مطابق فعالیت های کاربر او را مختخلف شناسایی می کند .

از نظر هوش مصنوعی هر کاربر و یا اکانت کاربری ای که مخالف قوانین مشخص شده عمل کند ، ربات شناخته شده و محدودیت های متنوعی ای بسته به نوع سرپیچی برای آن وضع می کند . در این هنگام حساب کاربری افراد محدود شده و یا به عبارت دیگر ریپورت و گزارش می شوند .

حل مشکل محدودیت در ایتا و ریپورت شدن کاربر بسته به نوع و تعداد تکرار تخلف او بستگی دارد . هر چه دلیل ریپورت شدن اکانت کاربری سبک تر باشد ، زودتر مشکل محدودیت آن برطرف می شود .

برای حل این مشکل لازم است اندکی صبر کرده و سپس مشکل خود را به بخش پشتیبانی و گزارش فنی ایتا اعلام کرده تا کارشناسان مربوطه مشکل محدودیت در ایتا ی شما را حل کنند .

جهت ارتباط با بخش گزارش ایتا کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما را راهنمایی کنند .

 

۸ . پشتیبانی مشکل فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

پشتیبانی مشکل فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

پشتیبانی مشکل فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

تایید دو مرحله ای یکی از فعالیت های امنیتی هر برنامه ست که خوشبختانه برنامه ایتا از این ویژگی برخوردار است . داتشن تایید دو مرحله ای به کاربر کمک می کند که امنیت حساب کاربری خود را بالا برده و به هیچ فرد دیگری اجازه ورود به حساب کاربری خود را ندهد .

برای فعال سازی تایید دو مرحله ای لازم است کد هنگام درج و ثبت کد دو مرحله ای ، یک ایمیل برای بازیابی آن نیز ثبت کنیم . احتمالا برای شما هم سوال پیش می آید که اگر تایید دو مرحله ای را فراموش کردیم و ایمیلی برای آن ثبت نکرده بودیم چه کنیم ؟!

برای حل مشکل فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا لازم است آن را از طریق مرکز پشتیبانی ایتا حذف کرده تا به راحتی به حساب کاربری ایتای خود وارد شویم . در صورتی که موفق به حذف آن نشدید ، می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد تماس بگیرید تا همکاران ما به شما در جهت حذف تایید دو مرحله ای ایتا کمک کنند .

 

۹ . پشتیبانی مشکل بروزرسانی ایتا

پشتیبانی مشکل بروزرسانی ایتا

پشتیبانی مشکل بروزرسانی ایتا

برخی اوقات هنگام ورود به برنامه با خطای نیاز به بروزرسانی رو به رو می شویم که لازم است حتما به آن عمل کرده و برنامه را بروزرسانی کنیم .

بهترین گزینه برای استفاده تمام و کمال از یک برنامه این است که از آخرین نسخه منتشر شده آن استفاده کنیم . بعضی از برنامه ها به خصوص پیام رسان های داخلی از داخل برنامه برورسانی نمی شوند . یعنی عملیات بروزرسانی انجام می شود اما هیچ تغییری مبنا بر آپدیت شدن صورت نمی گیرد .

در این صورت لازم است چه کرد ؟! برای بروزرسانی کردن برنامه لازم است ابتدا برنامه را حذف کرده و سپس فایل جدید منتشر شده را دانلود و نصب کنیم .

اگر در هنگام آپدیت کردن برنامه ایتا با مشکل بروزرسانی ایتا مواجه شدید ، نگران نباشید و حل آن را از تماس با ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد درخواست کنید .

 

۱۰ . پشتیبانی مشکل نصب روی اندروید

پشتیبانی مشکل نصب روی اندروید

پشتیبانی مشکل نصب روی اندروید

از ابتدای انتشار برنامه ایتا این برنامه تنها به روی اندروید ارائه شده و سپس با افزایش تجربیات کاربری خود توانست نسخه های متفاوتی برای سیستم عامل های متفاوت ارائه دهد . اما اکنون ایتا به یک مشکل بزرگ برخورده است و آن نیز نصب نشدن به روی اندروید هاست !

بسیاری از کاربران گله مندن با این که همه نکات اصلی دانلود و نصب ایتا را رعایت می کنند ، ایتا در تلفن هوشمند اندرویدشان نصب نمی شود و اجازه استفاده از برنامه را به کاربر نمی دهد !

در این صورت لازم است دلایل نصب نشدن ایتا را بررسی و حل کنید و سپس مجددا برای دانلود و نصب ایتا تلاش کنید . بررسی کنید که فیل.ترشک.نتان خاموش و غیر فعال باشد ، نسخه نصبی ایتا و اندروید دستگاهتان را چک کنید که آیا با هم سازگار هست یا نه ؟!

از نسخه رسمی ایتا استفاده کنید و در صورت لزوم حافطه تلفن همراه را هم پاکسازی کنید . اگر با انجام این فعالیت ها همچنان موفق به حل مشکل نصب ایتا روی اندروید نشدید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به شما کمک کنند .

 

 

۱۱ . پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

نمی توانید کاربر و یا کانال مورد نظر را جستجو کنید ؟ ایتا یک باگ بزرگی را از ابتدای انتشار همراه خود دارد و آن نیز مشکل جستجو در ایتا ست .

بسیاری از کاربران ایتا به واسطه نیاز به انجام فعالیت های روزمره و اداری از نسخه دسکتاپ ایتا استفاده می کنند ، این نسخه مشکل جستجو نداشته و به راحتی می تواند نیاز های طبیعی یک کاربر را برطرف کند !

اما برخی از نسخه ها به ویژه نسخه هایی که مناسب سیستم عامل اندروید هستند از این ویژگی بی بهره بوده و نمی گذارند کاربران مخاطب مورد نظرشان را پیدا کنند . برای حل این مشکل جستجو در ایتا لازم داریم که از یک نسخه مناسب با سیستم عاملمان استفاده کنیم .

بله درست شنیدید ! با عوض کردن نسخه نصبی و یا بروز کردن آن می توانیم مشکل جستجو در ایتا را برطرف ساخته و به راحتی کاربر ، کانال و یا گروه مورد نظر را خود را جستجو کنیم .  

اگر با حذف و نصب برنامه ایتا و تغییر نسخه نصبی مشکل جستجو در ایتا ی شما برطرف نشد ، بهتر است که با پشتیبانی ایتا با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

۱۲ . پشتیبانی مشکل آخرین بازدید در ایتا

پشتیبانی مشکل آخرین بازدید در ایتا

پشتیبانی مشکل آخرین بازدید در ایتا

مشکل آخرین بازدید در ایتا یکی از مشکلاتی ست که برنامه ایتا ممکن است روزانه کاربران زیادی را به آن رو به رو کند . این مشکل در زمانی رخ می دهد که فرد بدون ایجاد وقفه ای دائما آخرین بازدید خود را تغییر می دهد و حالت آن را عوض می کند .

بسیاری از عملکرد های یک برنامه بنا به دلایل زیادی که ممکن است از آن مطلع نباشیم گاها مسدود شده و کاربر را از انجام فعالیت های روزمره خود نهی می کند .

در این زمان کاربر توسط برنامه ربات شناخته شده و در انجام تغییرات در آخرین بازدید به مشکل خورده و محدود می شود .

برای حل این مشکل کافی ست مدت زمان کوتاهی را صبر کنیم تا اکانت کاربری ایتا توسط هوش مصنوعی به صورت خودکار از حالت محدودیت خارج شود ، در غیر این صورت لازم است مشکل با بخش گزارش ایتا مطرح کنید تا مشکل آخرین بازدید در ایتا ی شما را حل کنند .

همچنین می توانید با شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت با پشتیبانی ایتا در ارتباط باشید .

 

۱۳ . پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

نمی تونید عکسای ارسالی ایتای خود را باز کنید ؟ بهتر است تا پایان این بخش همراه ما باشید .  

در این بخش از پست پشتیبانی ایتا ، بیشترین دلایلی که منجر به باز نشدن عکس در ایتا می شود را معرفی کرده و راه حل های آن را به شما همراهان عزیز آموزش می دهیم . جهت اطلاعات بیشتر با ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

قدیمی بودن نسخه ایتا و یا پر بودن حافطه جزء رایج ترین دلیل های باز نشدن عکس در ایتا به حساب می آیند . اگر حافظه شما پر باشد عکس ها قابل دانلود بارگیری نیست ، اگر برنامه قدیمی باشه قابلیت های زیاد اون مثل باز کردن عکس از کار می افتد !

برای این که بتوانیم مشکل باز نشدن عکس در ایتا را برطرف کنیم ، لازم است علاوه بر پاک کردن داده های غیر ضروری نسخه ایتا را بروزرسانی کرده و یا از آخرین نسخه ارائه شده آن استفاده کنیم .

اگر با انجام این دو روش اصلی مشکل باز نشدن عکس در ایتا حل نشد ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را جهت حل مشکل باز نشدن عکس در ایتا راهنمایی کنند و یا مشکل شما را حل نمایند .

 

 

۱۴ . پشتیبانی مشکل حذف اعضا کانال در ایتا

پشتیبانی مشکل حذف اعضا کانال در ایتا

پشتیبانی مشکل حذف اعضا کانال در ایتا

پیدا کردن کاربر منتخب از میان انبوهی از اکانت های دیگر برای حذف آن سخت و دشوار است ، به خصوص که در برنامه ایتا اگر تعداد عضو های کانال و یا گروه بیش از ۱۰۰ نفر باشد ، باقی ممبر ها دیده نشده و نمایش داده نمی شود . بنابراین پیدا کردن شخصی از میان کاربران بسیار کاری زمان بر است .

برای حذف درست ممبر های کانال ، لازم ست از بخش اختیارات مالک کانال و گزینه کاربران حذف شده ، اقدام به حذف کاربر مورد نظر کنید . در جریان باشید که در حال حاظر تعداد ممبر های نمایش داده شده در کانال شما تنها صد نفر بوده و مازاد بر آن قابل روئیت نیستند و مازاد بر آن را لازم است از طریق جستجوی کاربر بیابید و حذف نمایید .

روند حذف اعضا از کانال و گروه در ایتا کمی پیچیده بوده و با توجه به سمت شما در کانال یا گروه ، ممکن است گزینه های ذکر شده تغییر یابد .

برای حل هر چه بهتر این مشکل و آموزش های بیشتر کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد تماس بگیرید تا کارشناسان ایتا و سایر شبکه های مجازی بتوانند آموزش های لازم را به شما جهت حل مشکل حذف اعضا کانال در ایتا ارائه داده و مشکلات شما را حل نمایند .

 

 

۱۵ . پشتیبانی مشکل گفتگو های قفل شده در ایتا

پشتیبانی مشکل گفتگو های قفل شده در ایتا

پشتیبانی مشکل گفتگو های قفل شده در ایتا

بله درست دیدید ! ایتا یک قابلیت جدیدی ارائه داده که در هیچ وبسایتی نمی توانید آن را پیدا کرده و از آموزش ها و ترفند هاش استفاده کنید ، اما آی تی نما این فرصت را در اختیار شما قرار داده است .

قفل شدن گفتگو ها یک قابلیت خفن و مهیج است که به کاربر کمک می کند گفتگو های دلخواه خود را قفل کند تا در صورتی که اکانت آن به دست افرادی دیگر افتاد ، نتوانند اطلاعات آن پیوی ها را به دست آورند .

اگر شما نیز در درج قفل برای گفتگو ها به مشکل خوردید و یا پس از قفل کردن آن ها گمشان کردید تا پایان این بخش با من باشید .

برای فعال سازی ابتدا لازم است از بخش تنظیمات یک گذرواژه ثابت و مشخص برای خود ثبت کنید . پس از ثبت قفل حال لازم است گفتگو هایی که لازم به قفل شدن آن دارید را انتخاب کنید . حال به راحتی گقتگو های شما قفل می شود .

در صورتی که موفق به قفل کردن گفتگو ها نشدید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

پیدا کردن گفتگو های قفل شده خودش یه مبحث جداست . بدین صورت که وقتی یک گفتگو را قفل می کنید از صفحه اصلی محو شده و در بخش جستجو هم یافت نمی شود . برای پیدا کردن مخاطب قفل شده لازم است از بخش مخاطبین ایتا برای پیدا کردن آن استفاده نمایید .

چنانچه موفق به پیدا کردن گفتگوی قفل شده خود نیستید و یا به مشکل گفتگو های قفل شده در ایتا مواجهید ، لازم است برای حل آن ها شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را شماره گیری کنید .

لازم به ذکر است تماس شما باید از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره انجام شود .

 

 

پشتیبانی تلفنی ایتا

با فیلتر شدن شبکه های خارجی و پر کاربر نظیر واتساپ و اینستاگرام و …، کاربران شبکه های مجازی به پلتفرم های داخلی مانند ایتا ، روبیکا ، بله و… روی آوردند که در میان آن ها ایتا یکی از  پر کاربر ترین ها می باشد .

 

محاسن پیام رسان ایتا

 

محاسن پیام رسان ایتا

محاسن پیام رسان ایتا

پیام رسان ایتا تقریبا توانسته است بیشتر نیازهای کاربران مجازی را برطرف کند . از کارایی های این نرم افزار می توان به فضای ابری آن اشاره کرد که کاملا شبیه به تلگرام است .

از مزایای دیگر آن کم حجم بودن و سبک بودن آن است و اینکه مصرف اینترنت آن بسیار کم است . پیام رسان ایتا علاوه بر قابلیت چت و پیام متنی ،صوتی و تصویری ، بستری برای کاربران فراهم کرده که بتوانند در آن پخش زنده داشته باشند .

در پیام رسان ایتا می توان تماس صوتی و تصویری نیز برقرار کرد .

در ضمن نکته مهم و حائز اهمیت در مورد این پیامرسان این است که با فعال کردن تایید رمز دو مرحله ای به راحتی می توانید امنیت ایتای خود را بالا برده و با اطمینان کامل در این فضا فعالیت کنید .

البته لازم به ذکر است برای فعال سازی تایید رمز دو مرحله ای حتما باید ایمیل شخصی خود را وارد کنید تا اگر آن را فراموش کردید ، امکان بازیابی آن وجود داشته باشد .

ما توضیحات کامل راجب تایید رمز دو مرحله ای ایتا را در سایت همراه رایانه به شما دوستان ارائه کرده ایم .

یکی از دلایل مهمی که روزانه باعث افزایش تعداد کاربران ایتا می شود ، ایجاد کانال ها و فروشگاه های اینترنتی در این پیامرسان است .

با فیلترشدن اینستاگرام وتلگرام بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی با مشکل مواجه شد ، ایتا شرایطی فراهم کرده که کاربران فروشگاه خود را از شبکه های خارجی به پلتفرم های داخلی انتقال دهند .

 

 

تماس با پشتیبانی ایتا

 

پشتیبانی تلفنی ایتا

پشتیبانی تلفنی ایتا

شما می توانید از طریق کانال های ایتا کسب اطلاعات کرده و صفحات شخصی افراد معروف ومشهور را دنبال کنید .

شما می توانید با مراجعه به سایت همراه رایانه با آموزش های گام به گام ما ، در ایتا کانال بسازید و شروع به فروش محصولات خود کرده ویا خدمات ارائه دهید . همچنین می توانید ممبر های کانال خود را افزایش داده و از طریق تبلیغات کسب در آمد کنید .

لازم به ذکر است پیامرسان ایتا علاوه بر نسخه اندروید ، نسخه وب و ویندوز را نیز دارد که کامل مراحل نصب آن ها را به شما دوستان در سایت همراه رایانه توضیح داده ایم . در ضمن آن دسته از دوستانی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند ، با آموزش های ما می توانند ایتا را بر روی گوشی های خود نصب کنند .

با کلیک بر روی عبارت پشتیبانی ایتا ، میتوانید اطلاعات تکمیلی در مورد ایتا بدست بیاورید

چنانچه در رابطه با پیامرسان ایتا مشکل و یا سوالی داشتید دو راه برای حل مشکل پیش رو دارید .

۱- پاسخگویی تلفنی به مشکلات ایتا

کافی ست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون وارد کردن کد وتنها با تلفن های ثابت شماره گیری نمایید تا کارشناسان ما به طور شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل ، به مشکلات رایانه ای و موبایلی شما عزیزان رسیدگی کنند .

۲- ارسال پیام به اکانت پشتیبانی

کاربران ایتا می توانند با ارسال پیام به اکانت پشتیبانی داخل برنامه مشکل خود را تا تیم  فنی ایتا در میان بگذارند .در صورتی که نتوانستید این کار را انجام دهید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

86 دیدگاه ها

 1. ایتا من پریده و نیست و میخام نصب کنم می گوید کد تایید برای ایتا ی شما با دستگاه دیگر ارسال شده در حاای که من ایتای دیگری ندارم چگونه دوباره نصبش کنم

 2. سلام محاسن ایتا هنگ کردن و قطع شدن و نصب نشدن و …کی میخواد درست بشه کارو بارمون لنگه

 3. متاسفانه خط پشتیبانی دائم اشغال میزنه و پاسخگو مشکل نیست

 4. سلام برای نصب اینا کد فعال سازی به صورت صوتی و تماس تلفنی ارسال میشه اما کد را وارد می کنی پیام خطا را میده
  هزینه تماس با پشتیبانی هم خیلی زیاده !!!

 5. حذف دو مرحله ای ایتا

 6. پشتیبانی تون خیلی ضعیفه
  یعنی چی فقط با شماره ی ثابت تماس بگیرین ؟
  پیام رسان من از دسترس خارج شد شماره همراه رو وارد می کنم می گ کد به پیام رسان تون ارسال شد !!!
  وقتی من به پیام رسان دسترس ندارم چه جوری کد ازش بگیرم ؟؟؟
  تازه اگ سامانه ام نصب بود که دیگ نیاز به درخواست کد نداشتم !!!

  • ایتا تلفن پشتیبانی نداره متاسفانه . این شماره هم متعلق به مرکز مشاوره تلفنی کامپیوتر همراه رایانه هست . تماس بگیرید کمکتون میکنن .

 7. سلام من ایتا رو حذف کردم الان میخام نصب کنم میزنع بعدا امتحان کنی. مشکل ویه

 8. سلام من اینارو حذف کردم الان میخام نصب کنم میزنع بعدا امتحان کنید فوری نیاز دارم ب ایتا لطفاً رسیدگی کنید شماره من
  ۹۳۰۵۹۹۲۷۰۸

 9. پینگ بک: مشکل جیمیل در شیائومی
 10. پینگ بک: ساخت جیمیل جدید با گوشی
 11. سلام من الان ایتام حذف کردم نصب کردم الان رمز گذرواژهش یادم رفت همون تایید دو مرحله الان تلفن ثابت ندارم چه غلطی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. چرا اینقدر این برنامه مزخرفه
  ایتای من حک شده
  به هیچی دسترسی ندارم
  پشتیبانی هم جواب نمیده
  من الان چیکار کنم

  • ایتا که قابل هک نیست دوست عزیز . مگر اینکه شما به اشتباه کد ورودتون رو در اختیار دیگران قرار بدید یا برنامه های دسترسی روی گوشیتون نصب کنید . میتونید تماس بگیرید با مرکز همراه رایانه از کارشناس ها کمک بگیرید . تماس با تلفن ثابت و بدون کد / ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 13. پینگ بک: خطای ایمیل در اسنپ چت
 14. پینگ بک: تغییر ایمیل در گوشی سامسونگ - آی تی نما | اخبار تکنولوژی و فناوری | اخبار آی تی
 15. پینگ بک: مشکل همگام سازی در جیمیل
 16. پینگ بک: مشکل عدم ارسال و دریافت جیمیل - آی تی نما | اخبار تکنولوژی و فناوری | اخبار آی تی
 17. گوشیم رو عوض کردم ایتا رو که نصب میکنم میگه کد رو به دستگاه دیگرتون ارسال کردیم الان که اون گوشی رو ندارم چکار کنم،ضمنا پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ هم مدام اشکاله ، چکار کنم.

 18. سلام. چرا با اینکه یه برنامه ایرانی هست از کانال ها احراز هویت نمیشع و اکثرا کلاهبردار هستن چرا پشتیبانی نیست که جوابگوی مال از دست رفته ی ما باشد.

  • سلام . احراز هویت کانال یک اپشن اختیاری هست . خود کاربران بایستی در خنگام خرید و معماله در فضای مجازی ، نکات امنیتی رو رعایت کنند . مثل اطمینان از صحت ادرس ، تلفن ، مجوز و … فروشندگان . و اینکه رسیدگی به جرایم و شکایات و اثباتشون در صلاحیت دستگاه قضایی و انتظامی هست نه شبکه های اجتماعی .شبکه های اجتماعی تفاوتشون با خارجی ها این هست که با حکم دادگاه میتونن اطلاعات حساب متهم رو در اختیار دادگاه قرار بدن

 19. ایتا برای من زده که این شماره تلفن از ایتا محروم شده است باید چکار کنم یه عالمه اطلاعات شخصی کاری در ایتا دارم چکار کنم ایتا بصورت خودکار حذف شد

 20. سلام من با شماره تلفن های ۰۹۰۰۰۰۰۵ و شماره ۰۹۰۰۰۰۰۹ وارد اینا شدم و به هر خط رمز دادم الان یادم رفتن می خوام وارد بشم با این دو شماره تلفن هر کاری میکنم را نمیده تورا خدا راهنمایی و کمک بفرمائید چکار کنم

 21. فوری لطفا
  سلام وقت بخیر
  ایتا پاک کردم
  دوباره نصب کردم میگه کد به دستگاه دیگتان ارسال کردم
  آخه من دستگاه دیگه ندارم

 22. شماره تلفن پشتیبانی هم قطع می باشد
  ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

 23. سلام وقت بخیر
  خدا قوت
  ایتا پاک شده برای نصب دوباره میگه ، کد روی دستگاه دیگه ارسال شده ،آخه من دستگاه دیگه ای ندارم ، تلفن پشتیبانی هم قطع هست ، دوستان راهنمایی بفرمایند

 24. سلام بنده رمزه دوم برای ایتا گذاشتم الان حذف کردم رمز دوم میخواد و فراموش کردم چکار کنم

 25. ایتا پاک شدن برای نصب دوباره میگه کد را توی ایتا فرستادم من اصلا توی ایتا وارید شده نمیتوانم چجوری کد را دریافت کنم !!!!!!
  پشتیبانی هم قطع است !!!!!!!!

 26. سلام
  اصلا این شماره نمیشه گرفت
  میگه شماره تغییر کرده

 27. چرا اینطوریا ایتا من نصبش کردم پاک کردم.الان میخوام نصب کنم میگه پیام بر روی دستگاه دیگرتان ارسال شده.تماس تلفنی کد میفرسته .ولی وارد نمیشه.میزنه رمز دو مرحله ای فعال .رمزم یادم رفت فراموش کردن رمز میزنم
  پاک نمیکنه حساب کاربری که باز بتونم برم داخل برنامه نصب کنم لطفا رسیدگی کنید

  • قبل از حذف باید خروج از حساب کاربری رو بزنید . بازنشانی حساب ایتا هم مشکل داره . باید از طریق امتا و اکانت ساپورت اقدام کنید . برای دریافت اموزش روش انجام تماس بگیرید با کارشناسان صحبت کنید . ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس با تلفن ثابت و بدون کد

 28. با سلام چند ماه پیش پیامی اومد به عنوان سهام عدالت بعد ما ندونسته روی این کلیک کردیم و اکانت ایتای من هک یا دسترس کس دیگه ای قرار گرفت و همون پیام کلاهبرداری رو برای مخاطبین من فرستاد و بعد از چن دقیقه ایتای من به عنوان کلاهبردار شناخته شد و مسدود شد و پیام اینکه بعد ۱ماه اکانت قابل استفاده است حالا سه ماه گذشته و وارد اکانت که میخوام بشم میزنه باید پسورد بزنی در حالی که من اصلا پسورد نداشته اکانتم هرجایی هم که پیام یا زنگ زدم به پشتیبانی این برنامه مزخرف پاسخگو نبودن یا پاسخ الکی میدادن که جوابگو نبود من اون اکانتو لازم دارم اگه راه حلی هست که ممنون میشم کمک کنید

  • سلام . بله راه داره . از طریق ثبت نام امتا و اکانت ساپورت . تماس بگیرید همکارانمون راهنماییتون میکنن . ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس با تلفن ثابت و بدون کد

 29. لطفا یه پاسخ درست و حسابی برا این مشکل بگید .فقط نگید با این شماره تماس بگیرید که صد تا فحش بهتون میدم ها!

  ایتا رو حذف کردم و حالا که میخام دوباره نصب کنم میگه کدی به ایتای قبلیتون فرستاده میشه اونو بفرستید!

  خوب آخه من اگر ایتای قبلیمو داشتم مریض بودم این یکی رو دوباره با همون شماره بگیرم.

  حالا میتونست بگه کدی به اون شماره پیامک میشه اونو بفرست.این کار درسته.

  به هر حال الان ما این مشکل رو داریم که کد رو چطور از ایتای حذف شده بگیریم و بفرستیم.

  لطفا اگه جوابی هم برا این مشکل ندارید پیگیر باشید که این مشکل بزرگ ایتا رو برطرف کنید‌.

  طوری که اگر کسی خواست به دلایلی دوباره نصبش کنه کد رو به شماره تلفن پیامک کنند ، نه به ایتای قبلی!

 30. ایتا رو آپدیت کردم تو حالت connecting مونده !!!!!

 31. سلام خواهشا یه شماره تماس درست وحسابی بزارید برای تماس کاربران،همه که تلفن ثابت ندارن
  چرا ایتا اینجوریه با این همه اشکال کم کم کاربر هاتون رو از دست میدید.
  بنده از دیشب امتحان میکنم که کد فعال سازی برام بیاد نمیاد که نمیاد

 32. با سلام.
  چرا ایتا اینجوری شده نه کد فعال سازی میاد نه تماس صوتی با کاربر برقرار میشه نه شماره تلفن درست وحسابی برای تماس دارین
  خواهشا یه شماره تماس برای کاربران داشته باشین که راحت تماس بگیرن همه که تلفن ثابت ندارن،با این کار و رویه کم کم کاربرهاتون رو از دست میدید.
  بنده از دیشب تلاش میکنم که به شماره همراهم کد فعال سازی بیاد نمیاد که نمیاد
  بنده چکار کنم با این همه اشکالی که ایتا داره شماره همراه من:

 33. شماره روبا تلفن ثابت بدون کد میگیرم میگه دردسرس نیست

 34. میگه صبوراته منتطرین بعد یه نفر میاد نظر سنجی رو نیمرسه قطع میکنن خب جواب بدین دیگه

  • عذرخواهی میکنیم از این بابت . به علت اختلال ایتا دیروز همزمان صدها هزار نفر تماس میگرفتن و چون سریس هوشمند هزینه داره برای جلوگیری از تضیع حقوق کاربران سر یک دقیقه در صورت عدم اتصال قطع میشه

 35. اونایی که میگن با پشتیبانی تماس بگیرین عجب کودنایی هستن….پشتیبانیشم قطعه

 36. برنامه های ایرانی واسه مردم که. هکمون میکنن به راحتی قابل. هکن ..ولی واسه صاحب خط واسه ورودش به برنامه مشکل پیش میاد ..ماشالا به این. امنیت برنامه هاتون .کاش واسه هک کردن امنیت رو بالا میبردین

  • هیچکدوم از برنامه ها قابل هک نیستن دوست عزیز . مشکل ورود به برنامه ایتا هم حل شده

   • عجب جکی گفتی شما واقعا…. اگه من با سند ومدرک بهتون سابت کردم برنامهاتون هک شدن مخصوصا برنامه روبیکا و دارن کلای ملتو می برن چقدر پاداش میدید….بله مگه اینکه خود شرکتهاتون و پرسنل دارن هک می کنن که دسترسی دارن مگه میشه همین الان یک دستگاه دیگه داخل روبیکا بنده هستش و داره از طرف من چت می کنه با بقیه وقتی زنگ میزنم میگه ۲۴ ساعت اینده برو شکایت کن تا پیگیر شیم الله اکبر مگههه داریم روبیکای ادم هک شه بعدا بگن برو شکایت کن می گم طرف تو حسابمه الان داره چت می کنه جای من دارم چتاشو می خونم نمی تونم گزینه خارج شدن بزنم میگن برو شکایت کن این کشوری که داریم پیام رسانهای خارجی همه از دم فیلتر پیام رسانهای داخلی که دارن بندری میزنن بعدشم هک میشه گردنم نمیگیرن کی تو این ممکلت کسی گردن گیر بوده راحت زیر همه چی میزنن وبا غرور بقیرو خورد می کنن تو تاریخم بری کلا ما ایرانی ها همین هستیم و یک روز قانون به این کشور میاد

    • سلام دوست عزیز ، تماس بگیرید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تا کارشناسان جهت بستن نشست های فعال روبیکا شما را راهنمایی کنند .

 37. پیام که می‌ره به ایتا ،تماس که نمیگیرید،پشتیبانی که دائما اشغاله😠شماره درست که ندارید
  واقعا حرفی ندارم که در شأنتون باشه وگرنه نثارتون میکردم😡

 38. سلام ایتام رو هک کردن نمیتونم وارد اکانتم شم کد میکیمو میخاد لطفا راهنمایی کنید داره آبرومو میبره

 39. ایتا من پریده و درخواست کد که می دهم می گویید به دستگاه دیگر شما ارسال شده و من گوشی دیگری ندارم

 40. سلام
  من اینا رو حذف کردم و دوباره نصب کردم شماره رو زدم قسمت پیامک کد میره توی خود برنامه ایتا من زدم روی (دريافت کد از طریق پیامک) اشتراک گذاری بالا میاره چیکار کنم درست شه

 41. سلام ابتدای من از دیشب دیگه کار نمیکنه و همش در حال اتصاله در صورتیکه بقیه برنامه خوب کار میکنن، ۲۸ آذر

 42. با سلام و عرض ادب..
  یکی از مشکلات وب ایتا برای شغل من که توی کار کپی و پرینت هستم و مشتری چندین فایل برای پرینت میفرسته این که با دونه دونه فایل ها رو دانلود کنم و دانلو دسته جمعی رو نداره در حالی که وب واتساپ با انتخاب چندین فایل تمام فایل ها رو بصورت فایل زیپ شده دانلود میکرد..
  اگر این مشکل توسط برنامه نویسان ایتا رفع بشه خیلی ممنون میشم…
  با تشکر..موفق و پیروز باشید

 43. سلام شماره ای که اعلام کرده اید ربطی به ایتا ندارد.این کار کاملا غیر حرفه ای است و پیام رسان ایتا خود باید پاسخگوی مردم باشد نه شرکتی که خود راسا و بدون آگاهی مردم اقدام به چنین کاری کرده است.در ضمن جهت اخذ رضایت مندی مردم پس از تماس از مشتری بخواهد که گرینه بلی و یا خیر را جهت استفاده از خدمات استفاده کند مردم را در چاه ناآگاهی نیندازید

  • با سلام . دوست عزیز این شماره مربوط به مجموعه همراه رایانه می باشد و در زمینه مشاوره حل مشکلات موبایل و کامپیوتر فعال می باشد . جهت ارتباط با شرکت ایتا یا میبایستی از طریق اکانت پشتیبانی ایتا که در همین مطلب ذکر شده ارتباط بگیرید البته اگر پاسخگو باشند و یا بایستی بصورت حضوری مراجعه کنید . البته کارشناسان ما بصورت شبانه روزی پاسخگوی حل بسیاری از مشکلات شما می باشند در زمینه ایتا و سایر برنامه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت