غیر قانونی بودن استفاده از تلگرام در مراکز اداری

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

غیر قانونی بودن استفاده از تلگرام در مراکز اداری

غیر قانونی بودن استفاده از تلگرام در مراکز اداری

عبدالصمد خرم‌آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور اعلام کرد : استفاده از تلگرام  برای انجام امور اداری غیر قانونی است و جرم محسوب می شود و در صورت اطلاع از این موضوع اعلام جرم خواهیم کرد .

در ادامه معاون قضایی دادستان کل کشور گفت : ما به عنوان عضوی از شورای عالی فضای مجازی پیگیر استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی هستیم .

وی افزود : ما استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های ایرانی را در راس کار خود قرار داده ایم و به طور جد این موضوع را از طریق  وزارت ارتباطات و اطلاعات پیگیری می‌کنیم.

معاون قضایی دادستان کل کشور در رابطه با غیر قانونی بودن استفاده از تلگرام در مراکز اداری گفت :

استفاده از تلگرام برای انجام امور اداری به هیچ عنوان از نظر ما پذیرفته نیست و از آنجایی که موضوع امنیت اطلاعات اهمیت زیادی برای کشور دارد، در صورت مشاهده‌ی استفاده از تلگرام در دستگاه‌های دولتی برای انجام امور اداری، بعد از تذکر جدی، علیه نهاد مورد نظر اعلام جرم کرده و به شدت با آنها برخورد خواهیم کرد.

همچنین خرم آبادی در میان صحبت های خود به بخشنامه منتشر شده از طرف نهاد ریاست جمهوری در رابطه با غیر قانونی بودن استفاده از تلگرام در مراکز اداری اشاره کرد و بیان کرد که بعضی از سازمان ها یا مدارس برای انجام کارهای خود یا ارتباط برقرار کردن با ارباب رجوع و اولیا از تلگرام استفاده کرده بودند که به آنها تذکر جدی داده شد .

وی در آخر در رابطه با امنیت شبکه های اجتماعی صحبت کرد و همه را تشویق به استفاده از این پیام رسان ها کرد و در این میان نقش صدا وسیما را بسیار اساسی دانست تا این فرهنگ را ترویج دهد که تمام مردم از شبکه های اجتماعی داخلی استفاده کنند .

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت