شبکه اجتماعی توییتر در سال ۲۰۱۷ نیز پابرجاست

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

شبکه اجتماعی توییتر در سال 2017 نیز پابرجاست

شبکه اجتماعی توییتر در سال ۲۰۱۷ نیز پابرجاست

اخیرا شایعاتی درباره به پایان رسیدن عمر شبکه اجتماعی توییتر در سال ۲۰۱۷ منتشرشده است.تعداد کابران ایرانی که از توییتر استفاده می کنند کم است اما با این حال این شبکه اجتماعی دارای میلیون ها کاربر از سراسر جهان است. که توسط این سرویس از حال و روز همدیگر با خبر می شوند و از توییت های متنی و کوتاه استفاده می کنند .

طبق آخرین اخبار شبکه اجتماعی توییتر در سال ۲۰۱۷ وجود نخواهد داشت ولی این اخبار شایعه است و توییتر به قوت خود پا برجاست.در ادامه با آی تی نما همراه باشید.

شبکه اجتماعی توییتر همچنان به قوت خود باقی است :

احتمال دارد که شما هم یکی از کاربران توییتر باشید و از شنیدن این خبر نگرانید و به دنبال یه یک شبکه اجتماعی دیگر هستید اما باید بگوییم Twitter در سال ۲۰۱۷ بسته نمی شود، چراکه مسئولان تویییتر این اخبار را بی پایه و اساس تلقی کردند و هیچ ادعایی برای اثبات این شایعه وجود ندارد.

هنوز مشخص نیست منشا این شایعات از کجاست و این اخبار با چه هدفی منتشر شده است اما هشتگ saveTwitter# تا الان در بیش از ۱۰۰ هزار توییت ذکر شده است.

هنور هم نمی توانیم به صورت قطعی بیان کنیم که مرجع این اخبار از کجاست ولی برخی معتقد هستند، مرجع اصلی این شایعات از کاربران منتقد نسبت به سیاست های اخیر توییتر درباره خلاف های اجتماعی زورگویی و تجاوز بوده است.

 

توییتر سیاست درستی در قبال مشکلات اجتماعی نظیر فقر،زورگویی،تجاوز و … در پیش نگرفته بود  و کاربران زیادی نیز در این زمینه به انتقاد از سران این سرویس پرداخته بودند. با این حال سران این شبکه اجتماعی در ماه‌های گذشته از تلاش‌های بیشتر خود در این زمینه خبر داده‌اند.

در هر صورت با بروز هر خطایی، توییتر جایگاه خودش را حفظ کرده و محبوبیت خود را از دست نمی دهد و این شبکه اجتماعی به خاطر این دلایل بسته نمی شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟

منبع: ubergizmo

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت