نسخه جدید تلگرام با امکانات ویژه از راه رسید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

نسخه جدید تلگرام با امکانات ویژه از راه رسید

نسخه جدید تلگرام با امکانات ویژه از راه رسید

نسخه جدید تلگرام با امکانات ویژه از راه رسید .نسخه ۳٫۱۲ تلگرام به تازگی منتشر شده است . این نسخه جدید دارای امکانات ویژه است که نظر همگان را به خود جلب کرده است . از آنجایی که تلگرام جزء مسنجر هایی است که تمام نیازهای کاربر را برای چت کردن در اختیار می گذارد توانسته کاربران زیادی را به خود جلب کند و روز به روز به تعداد کاربرانش افزوده شود . این مسنجر از سرعت بالایی برای دریافت و ارسال پیام برخوردار است در این میان نسخه جدید تلگرام دارای امکانات و ویژگی های جدیدی است که برای آشنایی با ویژگی ها و مشاهده لینک دانلود در ادامه با آی تی نما همراه باشید .

معرفی امکانات و ویژگی های نسخه جدید تلگرام

امکان ویرایش عکس و فیلم 

هرچند قابلیت ویرایش عکس در نسخه قبلی تلگرام وجود داشته است اما بسیار کاربردی نبود برای مثال می توانستیم تغیراتی شامل تغیر روشنایی عکس و … را اضافه کنیم . در نسخه جدید تلگرام این قابلیت بسیار پیشرفته و کامل است و نیاز کاربر را به صورت کامل ارضا می کند به نحوی که امکان اضافه کردن استیکر ، اضافه کردن متن ، نقاشی کشیدن بر روی تصویر وجود دارد . برای مثال می توانید بر روی  عکسی  که می خواهید بفرستید نقاشی کنید و دور قسمت های حساس آن خط بکشید و یا به عکس های خود ماسک اضافه کنید .

همچنین می توانید علاوه بر ماسک هایی که وجود دارد می توانید توسط ربات ساخت استیکر ( @stickers ) با دستور /newmasks ماسک های شخصی بسازید

امکان ساخت فایل های ویدیویی گیف (Gif)

همانطور که در اکثر پیام های تلگرام مشاهده می کنید تصاویر گیف بسیار دیده می شود و شاید شما هم علاقه داشته باشید که یک فایل گیف بسازید و در تلگرام به اشتراک بگذارید که این خواسته شما با نسخه جدید تلگرام محقق می شود . نسخه ۳٫۱۲ تلگرام این امکان را به کاربر می دهد تا ویدیو های خود را با فرمت Gif و حجم کم بسازید .

توسط نسخه جدید تلگرام می توان به راحتی با لمس ویدیو ، آن را به تصاویر متحرک گیف تبدیل کرد .روش آن به این صورت است که هنگامی که می خواهید یک ویدیو برای شخصی ارسال کنید دو راه در پیش روی شما قرار می گیرد .حال صدادار و بی صدا . حالت صدادار که همان حالت اصلی ویدیو است و اگر حالت بی صدا را انتخاب کنید ویدیو به صورت گیف فرستاده می شود .

امکان ادد کردن استیکرهای داغ و اموجی های جدید

در نسخه جدید تلگرام زمانی که به بخش استیکرها مراجعه می کنید در مجاور آیکن مربوط به تصاویر گیف آیکون جدیدی وجود دارد که مربوط به استیکرهای داغ است . در این قسمت استیکرهای داغ را مشاهده می کنید و در صورت نیاز می توانید  آن را ادد کنید .

همچنین در این نسخه از تلگرام می توانید اموجی ها را با قیافه ای جدید و با کیفیت بالاتر مشاهده کنید .

دانلود آخرین نسخه تلگرام (نسخه ۳٫۱۲ تلگرام) :

برای دانلود آخرین نسخه تلگرام روی لینک کلیک کنید و آن را دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب کنید و از امکانات آن لذت ببرید .

منبع : آی تی نما

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت