بالا بردن سرعت تلگرام و بازشدن سریع عکس و فیلم

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

بسیاری از کاربرانی که ازمسنجر محبوب تلگرام استفاده می کنند گاهی اوقات از دانلود نشدن تصاویر و فیلم ها و یا کند دانلود شدنشان ناراضی هستند و باید زمانی از وقت شان را منتظر لود شدن باشند.برای افزایش سرعت تلگرام و برطرف کردن مشکل دانلود نشدن عکس و فیلم باید حافظه پنهان (Cashe)را پاک کنید.در ادامه با آی تی نما همراه باشید.

حافظه پنهان (cashe) چیست؟

به قسمتی از حافظه سریع که چند دستور بعدی را که باید توسط پردازنده پردازش شود را موقتا در خود جای می دهد تا رایانه یا گوشی بتواند به سرعت به آن دسترسی داشته باشد.

در حقیقت حافظه پنهان حافظه ای سریع ، درون پردازنده مرکزی است که باعث می شود در زمان مراجعه به حافظه اصلی وقت کمتری صرف شود و برای اجرای سریع برنامه ها استفاده می شود.

با گذشت زمان و پر شدن فضای حافظه داخلی گوشی ،سرعت برنامه ها و خوده گوشی کاهش می یابد.با پاک کردن حافظه پنهان گوشی می توانید مجدد سرعت اولیه گوشی خود را بازگردانید زیرا گاهی اوقات حجم حافظه پنهان به چند گیگ می رسد و با پاک کردن این حجم می توانید جان تازه ای به دستگاه خود دهید و از سرعت گوشی خود لذت ببرید.

پاک کردن حافظه پنهان(cashe) گوشی در اندروید

ابتدا وارد setting تلگرام شوید و از آنجا cashe setting را انتخاب کنید 

سپس clear cashe  را لمس کنید.

بالا بردن سرعت تلگرام و بازشدن سریع عکس و فیلم

در این هنگام برای شما فایل های کش دسته بندی شده است که می توانید هر کدام که تمایل دارید را پاک کنید ولی توصیه ما به شما این است که تمام گزینه ها را تیک بزنید، و سپس clear cashe را لمس کنید تا تمام حافظه پنهان پاک شودبالا بردن سرعت تلگرام و بازشدن سریع عکس و فیلم

همچنین در گوشی های اندرویدی به روش دیگری هم می توانید حافظه پنهان گوشی خود را پاک کنید. ابتدا وارد مدیریت فایل گوشی خود شوید و وارد پوشه android شوید و از آنجا  پوشه data را انتخاب کنید و به دنبال پوشه org.telegram.messenger بگردید و فایل Cashe را پاک کنید.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت