تحقیقات همه جانبه بر روی گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
تحقیقات همه جانبه بر روی گلکسی نوت 7 توسط سامسونگ

تحقیقات همه جانبه بر روی گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ

تحقیقات همه جانبه بر روی گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ

سامسونگ در حال بررسی و تحقیقات بر روی گوشی گلکسی نوت ۷ است .تحقیقات سامسونگ فراتر از باتری آن است و به طور همه جانبه این گوشی را مورد بررسی قرار داده تا مشکل این فبلت زیبا را بیابد .
طبق گزارش های رویتز کمپانی بزرگ سامسونگ تمامی جوانب را در نظر گرفته است و تمام بخش های نرم افزاری و سخت افزاری و فرآیند تولید گلکسی نوت ۷ را در نظر گرفته است تا دلیل اصلی منفجر شدن گلکسی نوت ۷ را پیدا کند .
J.K. Shin مدیر اجرایی کمپانی سامسونگ در جریان جلسه ای که بین سهامدارانش در روز ۵شنبه برگزار شد بیان کرد : ۱٫۴۷ میلیون عدد گلکسی نوت تعویض شده را در اختیار مشتریانی که سری اول این محصول را خریداری کرده بودند قرار داده است.
از بین ۱۱۹ نفری که نوت ۷ شان آتش گرفته ، به ۹۰ نفر طی فراخوانی بازگشت سری اول ، فبلت یاد شده تحویل داده شد . قابل ذکر است که ۵۵ مورد از گوشی های منفجر شده به دلیل باتری آن بوده است .
نه تنها شرکت سامسونگ در پی یافتن مشکل اصلی گوشی نوت ۷ است بلکه دولت کره جنوبی نیز در حال بررسی و تحقیق بر روی ۵ عدد گوشی نوت ۷ سوخته در این کشور است .
دولت کره در آزمایشگاه  Korea Testing Laboratory تحقیقات خود را آغاز کرده است و در حال حاضر نیز در حال بررسی است و با استفاده از  اشعه‌ی ایکس و پرتونگاری مقطعی، قصد دارد تا دلیل اصلی انفجار نوت ۷ را کشف کند .
نظر شما در این زمینه چیست ؟
منبع SAMMOBILE
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت