آگاهی از تعداد خطوط تلفن همراه خود با پیامک

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
آگاهی از تعداد خطوط تلفن همراه خود با پیامک

آگاهی از تعداد خطوط تلفن همراه خود با پیامک

آگاهی از تعداد خطوط تلفن همراه خود با پیامک

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از ایجاد امکان استعلام تعداد خطوط ثبت شده به نام مشترکان تلفن همراه از طریق پیامک خبر داد.

تمامی مشترکان می توانند با ارسال پیامک ، از تعداد خطوط تلفن همراهی که به نامشان ثبت شده است آگاه شوند . مشترکین در حال حاضر هم می توانند با ارسال پیامک و هم از طریق سامانه اینترنتی استعلام خط های تلفن همراه را بگیرند .

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی بیان کرد : امکان استعلام پیامکی به منظور تسهیل در استعلام تعداد خطوط ثبت شده ارتباطات سیار به نام مشترکان راه‌اندازی شده و مشترکان تلفن همراه می‌توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از تعداد خطوط ثبت شده به نام آنها در اپراتورهای تلفن همراه کشور با خبر شوند.

جوشقانی ادامه داد : مشترکین می توانند با در دست داشتن کد ملی و داشتن یکی از شماره هایی که یقین دارند به نام خودشان ثبت شده است از طریق مراجعه به سایت mobilecount.cra.ir استعلام بگیرند و از تعداد خطوط تلفن همراهی که به نامشان است با خبر شوند .

در آخر جوشقانی بیان کرد : مشترکان تلفن همراه درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در تعداد خطوط ثبت شده به نام خودشان برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از خطوط می‌توانند شخصاً به دفاتر خدمات مشترکین اپراتورها مراجعه کنند و با ارائه کارت ملی از تمامی خطوط به نام خود آگاه شده و برای قطع هر یک از سیم‌کارتها اقدام کنند.

منبع : رگولاتوری

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت