در آینده ای نزدیک گوشی آیفون خاموشتان را ردیابی کنید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
در آینده ای نزدیک گوشی آیفون خاموشتان را ردیابی کنید

در آینده ای نزدیک گوشی آیفون خاموشتان را ردیابی کنید

در آینده ای نزدیک گوشی آیفون خاموشتان را ردیابی کنید

کمپانی اپل برای گوشی های آیفون راهی را پیدا کرده است که امکان ردیابی آیفون های خاموش را فراهم می کند . در آینده ای نزدیک  توسط این قابلیت می توانید گوشی آیفون خود را در زمانی که خاموش است ردیابی کنید .

ویژگی Find My iPhone در زمانی که گوشی خود راگم کرده اید بسیار کارآمد است و در صورت نیاز می توان اطلاعات آن را نیز پاک کرد . اما استفاده از Find My iPhone تنها زمانی امکان پذیر است که گوشی شما روشن باشد و در زمانی که گوشی باتری اش تمام شود دسترسی به آن پایان می یابد .

اپل برای رفع این مشکل پتنتی را ثبت کرده است که ردیابی گوشی های خاموش را نیز ممکن می سازد .  ایده آن به این شکل است که گوشی به طور دوره‌ای از حالت خاموش بودن خارج شود و اطلاعات موقعیت مکانی را ارسال نماید.  در حقیقت تنها بخشی از دستگاه برای این کار روشن خواهد شد تا ماژول موقعیت مکانی بتواند اطلاعات را ارسال کند.

به طور دقیق مشخص نیست که این قابلیت برای آیپدهای وای‌فای و مک‌بوک‌ها قابل استفاده است یا خیر ؟ همچنین باید ذکر کنیم که ثبت این پتنت به معنای قطعی بودن و صد در صد بودن استفاده از این ویژگی در گوشی های بعدی اپل نیست و هنوز مشخص نیست که چه زمانی کمپانی اپل قصد دارد که این تصمیم را عملی کند .پس باید منتظر این حرکت جالب اپل برای گوشی های اپل باشیم .

نظر شما در رابطه با این تصمیم اپل چیست ؟

منبع  : Cult of Mac

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت