آموزش حذف اکانت tango

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

از دیگر نرم افزار های چت تصویری و گروهی برای گوشی های هوشمند نرم افزار تانگو است که این روزها در میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی پیدا کرده، اما معمولا بسیاری از افراد در رابطه با حذف اکانت تانگو دچار مشکل هستند و تصور میکنند که این اکانت قابل حذف کردن نیست در ادامه برای یادگیری پاک کردن اکانت تانگو با آی تی نما همراه باشید.

Tango-Video-Calls

ابتدا با مرورگر گوشی خود یا حتی از طریق یک مرورگر کامپیوتر وارد لینک زیر شوید

http://support.tango.me/entries/23534011-How-do-I-delete-my-Tango-account

سپس طبق شکل زیر فیلدهای خالی در صفحه را پر کنید.

Untitled

در قسمت phone number شماره تلفن خود را به این صورت ….۹۸۹+ وارد کرده، در قسمت Full Name نام کاملی که با آن ثبت نام کردید را وارد نموده و در قسمت بعدی Email Address ایمیل خود را وارد کرده در قسمت Country گزینه ی ایران را انتخاب کنید.

 Untitled2قسمت بعد نظر سنجی تانگو است که حتما باید پر شود ، میتوانید طبق شکل بالا گزینه ها را انتخاب کنید

سوال اول به این معناست که چه چیزی باعث شده شما تصمیم به ترک تانگو را بگیرید؟ شما میتوانید هر کدام از این گزینه ها را به صورت دلخواه انتخاب کنید

در سوال بعدی از شما این سوال پرسیده میشود که استفاده ی شما از تانگو به چه صورت بوده؟ که بازهم میتوانید یکی از دو گزینه ی زیر را انتخاب کنید

در مرحله ی بعد از شما درخواست میکنند تا جنسیت خود را انتخاب کنید که Female به معنای زن و Male به معنای مرد است.

در قسمت دیگر از شما سوال میشود بعد از تانگو از چه برنامه اجتماعی دیگری میخواهید استفاده کنید که شما میتوانید به دلخواه یکی از گزینه های زیر را انتخاب نموده و به قسمت بعدی مراجعه کنید که از شما سوال میشود برای ارتقا و بهتر شدن برنامه تانگو انتقادات و پیشنهادات خود را بنویسید ، متن آن زیاد مهم نیست اما توجه داشته باشید به صورت انگلیسی جواب خود را تایپ کنید و در آخر دکمه ی submit  را فشار دید تا بعد از ۷۲ ساعت اکانت تانگوی شما کاملا پاک شود.

منبع آی تی نما

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت