ویرایش نمایه پروفایل در اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

ویرایش نمایه پروفایل در اینستاگرام

زمانی که برای اولین بار  وارد ایسناگرام می شوید اولین قدم ویرایش نمایه پروفایل در اینستاگرام میباشد.  بطوریکه بتوانید نمایه پروفایل خود را در اینستاگرام تغییر دهید. برای اینکه بتوانید بازدید خوبی داشته باشید بعد از اینکه وارد اینستاگرام شدید، گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب این قسمت فیلدهای نام ، نام کاربری ، ایمیل ، بیوگرافی و غیره را تغییر دهید.  جالب است بدانید برای ویرایش نمایه همچنین می توانید از طریق سایت اینستاگرام هم اقدام کنید.

طریقه تغییر تصویر در اینستاگرام

برای تغییر تصویر در اینستاگرام می بایست روی وارد بخش ادیت پروفایل شده و روی دایره بالا تاچ کنید.

تصویر را در قسمت Phone photo library انتخاب کرده تا در پروفایل شما نمایش داده شود.

تفاوتی نمی کند آی دی شما Private باشد یا Public این تصویر برای تمامی کاربران قابل مشاهده می باشد.

چگونه اکانت اینستا را از Public  به Private و بالعکس تغییر دهیم؟

قبل از اینکه بخواهیم طریقه تغییر اکانت از Public به Private را توضیح دهیم لازم است بدانید زمانی که وارد اکانت اینستا می شوید یا اکانت را می سازید اکانت شما به صورت عمومی می باشد. و همه کاربران قادر به نمایش پستهای شما می باشند. ولی زمانیکه اکانت را به Private تغییر می دهید فقط فالوورهای شما قادر خواهند بود پستهای شما را مرور کرده و دنبال کنند.

برای اینکه اکانت خود را از حالتهای یاد شده در قسمت بالا تغییر دهید وارد قسمت Edit Profile شده و Private account را انتخاب کنید. توجه داشته باشید از این حالت به منظور حفظ حریم خصوصی زیاد استفاده می شود.

طریقه نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام

نوشتن بیوگرافی در پروفایل اینستا خیلی کار پیچیده ای نمی باشد. فقط کافیست وارد قسمت Edit Profile  شده و گزینه Bio را انتخاب کنید. در این قسمت می توانید تا ۱۵۰ حرف یا کاراکتر وارد کنید و در نهایت روی عبارت Submit ضربه بزنید.

طریقه اضافه کردن لینک در پروفایل اینستاگرام

چنانچه مطالب قبلی را مطالعه کرده باشید ، گزینه ای با عنوان Bio در قسمت ویرایش پروفایل وجود دارد. در این قسمت می توانید در قسمت بیو لینک سایت خود را قرار دهید.

ویرایش نمایه پروفایل در اینستاگرام

طریقه تغییر پسورد در اینستاگرام

برای تغییر پسورد نیز مثل مراحل قبلی وارد بخش ویرایش پروفایل شده و سپس عبارت Change Password را انتخاب می کنیم. رمز فعلی و رمز جدید را وارد کرده و سپس روی عبارت Change Password ضربه می زنیم تا تغییرات اعمال شود. دقت داشته باشید در زمان فراموشی رمز اینستاگرام می توانید از گزینه های Forgot your Password یا Request to reset Password استفاده کرده و یا در صورت نیاز به کمک بیشتر با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

 

طریقه خروج موقت از اینستاگرام

برای خروج موقت از اینستاگرام می بایست وارد بخش اینستاگرام شده و بارت Log out را انتخاب کنید. همچنین زمانیکه اینستای خود را از طریق سایت باز کرده اید می بایست روی عبارت ادیت پروفایل کلیک کرده و سپس عبارت لاگ اوت را انتخاب کنید. این خروج به منزله خروج دائمی از اینستا نیست و زمانی که یوزر و پسورد خود را به یاد داشته باشید می توانید مجددا وارد اینستاگرام شوید.

حذف جستجوی های انجام شده در اینستاگرام

برای حذف جستجوی های انجام شده در اینستاگرام نیز می بایست وارد پروفایل خود شده و عبارت Clear Search History را انتخاب کنید. اگر بخواهید برخی از هشتگها در اینستاگرام دیده نشوند می بایست آیکون ذره بین را انتخاب کرده و فیلد مربوطه را جستجو کنید. در بخش زیرین عبارت Top یا Recent را انتخاب کرده و بعد از نگه داشتن انگشت عبارت Hide را انتخاب کنید.

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت