صدا و سیما از آپارات شکایت کرد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
صدا و سیما از آپارات شکایت کرد

صدا و سیما از آپارات شکایت کرد

صدا و سیما از آپارات شکایت کرد

از آنجایی که در سیاست های رسمی کشور ، در رابطه با استفاده از شبکه های اینترنتی داخلی سخن به میان آمده است ، توسط برخی جریان های داخلی محدودیت هایی در این زمینه به نفع شبکه های مجازی خارجی و کانال های بی هویت ایجاد شده است .

براساس آخرین اخباری که منتشر شده است سازمان صدا و سیما از سایت  آپارات، آپارات کودک و  سایت سینمای خانگی آپارات فیلیمو شکایت کرده است .

سرویس های پخش‌کننده فیلم و  ویدئو که صدا و سیما از آنها شکایت کرده است ، زمینه استفاده از محتوای داخلی  مناسب را بر بستر شبکه ملی اطلاعات  فراهم می‌آورند.

اکنون سوال قابل توجه اینجاست که چه کسانی  فضای برخورداری از محتوای سالم را به حذف این رسانه‌ها ترجیح می دهند و اقدام به شکایت می کنند ؟

چه کسانی علاقه به تضعیف سرویس های داخلی و پشتیبانی از سرویس های خارجی در رسانه ملی دارند ؟

با فرض بر اینکه صدا و سیما در این مناظره پیروز شده و عرصه جولان را از سایت محبوب و پرطرفدار آپارات برباید. حال این سئوال پیش می آید که آیا در این میان مردم به سایتها و فضاهای اجتماعی صدا و سیما روی خواهند آورد؟ یا اصلا در این میان پای فضاهای اجتماعی بیگانه به لیست فضاهای پرطرفدار ایرانی اضافه نخواهد شد؟ در این میان آیا بهتر نیست فضا را برای این محیطهای اجتماعی مساعد نکنیم؟

با توجه به دنیای امروز و مقتضیات مختص به آن مسئولان صدا و سیما باید توجه کنند که در سال ۱۳۹۵ و در قرن بیست و یکم به سر می بریم .

در آخر باید بگوییم که صدا و سیما به عنوان یک رسانه ملی باید حامی و پشتیبان فعالان این عرصه باشند نه اینکه در مقابل آنها بایستند .

 

منبع : ایسنا

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: دادستان تهران خبر فیلتر شدن سایت آپارات را رد کرد |آی تی نما | اخبار آی تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت