پنجاه درصد تخفیف مکالمه ایرانسل به مناسبت قهرمانی استقلال خوزستان

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

ایرانسل به مناسبت قهرمانی تیم استقلال خوزستان، برای خوزستانی‌ها تخفیف مکالمه ۵۰ درصدی در نظر گرفت. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، جام خلیج فارس، تیم فوتبال استقلال خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت. به همین مناسبت ایرانسل به عنوان حامی لیگ برتر فوتبال ایران هدیه تخفیف ۵۰ درصدی مکالمه را برای خوزستانی‌ها در نظر گرفته است.

بر این اساس، ایرانسلی‌های ساکن استان خوزستان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱۳۵*۱* (ستاره ۱۳۵ ستاره ۱ مربع) به جزیره هوشمند ایرانسل بپیوندند و از ساعت ۲۱ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۴ تا ساعت ۹ صبح شنبه ۲۵ اردیبهشت از ۵۰ درصد تخفیف در مکالمه بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، «جزیره هوشمند» طرح تخفیفی ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری است که مشترکان می‌توانند با پیوستن به آن در زمان‌ها و مکان‌ها مختلف از تخفیف‌های ویژه و خاص بهره‌مند شوند.

استفاده از جزیره هوشمند تنها در صورتی امکان‌پذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیه‌ای باشد. همچنین در صورت عضویت در هر طرح تعرفه‌ای دیگر، امکان فعال‌سازی جزیره هوشمند وجود نخواهد داشت.

همچنین در صورتی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعات و مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی وی نشان داده می‌شود.

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت