هواوی میت ۹ در ۱۸ آبان عرضه خواهد شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

هواوی میت 9 در 18 آبان عرضه خواهد شد

هواوی میت ۹ در ۱۸ آبان عرضه خواهد شد

کمپانی هواوی تصمیم دارد گوشی میت ۹، پرچمدار شرکت خود را در تاریخ  ۱۸ آبان  در چین عرضه کند . در واقع گوشی میت ۹ جانشینی برای میت ۸ است .

طبق معمول همیشه ، قبل از عرضه گوشی جدید شایعات و گمانه زنی های زیادی در بین افراد به وجود می آید اما هواوی میت ۹ در ۱۸ آبان عرضه خواهد شد و پایه همه شایعات را از بین می برد . این شایعات حکایت از این دارند که گوشی میت ۹ در چهار نسخه وارد بازار می شود که خصوصیات آن به شرح زیر است :

دو نسخه پایه میت ۹ دارای حافظه رم ۴ گیگابایتی است و حافظه داخلی آن ۶۴ گیگابایت با قیمت ۵۱۰ دلار و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت با قیمت ۵۸۵ دلار است .

نسخه پریمیوم گوشی میت ۹ مجهز به رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت است و قیمت آن ۷۰۵ دلار است . مدل چهارم این گوشی به همراه ساعت هوشمند هواوی عرضه می شود که قیمت پیشنهادی شرکت هواوی برای این مدل ۱۱۰۸ دلار است .

در رابطه با رنگ گوشی میت ۹ باید بگوییم که قرار است این گوشی در ۹ رنگ وارد بازار شود شامل مشکی براق، سفید و طیف‌های مختلفی از خاکستری و طلایی .

در رابطه با دوربین این گوشی هنوز اطلاعات دقیقی در اختیار نداریم منتهی با توجه به مشارکت شرکت هواوی با لایکا انتظار می رود که از لنز های این شرکت در گوشی میت ۹ به کار رود .

گفتنی است که گوشی میت ۹ مجهز به اندروید ۷ نوقا وارد بازار می شود و نمایشگر آن به فشار حساس می باشد . در آخر باید بگوییم شرکت هواوی تصمیم دارد نسل جدید فبلت خود را  مجهز به پردازنده  ۶۴ بیتی کرین ۹۶۰ کند .

نظر شما در رابطه با پرچم دار جدید شرکت هواوی، گوشی میت ۹ چیست ؟ آیا شما جذب این گوشی شده اید و علاقه ای به گوشی های این شرکت دارید ؟

منبع : ANDROIDHEADLINES
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت