قیمت تعویض نمایشگر گوشی های آیفون کاهش یافت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

قیمت تعویض نمایشگر گوشی های آیفون کاهش یافت

قیمت تعویض نمایشگر گوشی های آیفون کاهش یافت

شرکت بزرگ اپل به آن دسته از افرادی که صفحه نمایشگر گوشی اپل شان می شکند مژده داد که قیمت تعویض نمایشگر گوشی های آیفون کاهش یافت و  ازین پس دیگر احتیاج نیست که برای تعویض نمایشگر گوشی هزینه بسیار زیادی متحمل شوند .

کمپانی اپل اعلام کرده است آن دسته از کسانی که در طرح حفاظت اپل اشتراک دارند می توانند توسط این طرح که  اپل کر پلاس (+AppleCare) نام دارد استفاده کنند و هزینه تعویض نمایشگر کاهش یابد . این کاهش قیمت به طوری است که از ۸۰ دلار به ۳۰ دلار رسیده است .

دارندگان اپل باید با پرداخت ۱۳۰ دلار در طرح  اپل کر پلاس (+AppleCare) ثبت نام کنند پس از اشتراک در این طرح گارانتی گوشی شما ۲ سال می شود در صورتی که در حالت عادی یک سال است . همچنین محدودیت هایی که در گارانتی اصلی وجود دارد در این طرح برطرف می شود .

گفتی است که اگر شما جز کاربری باشید که از گارانتی اصلی و اولیه اپل استفاده می کنید تنها می توانید دوبار از قابلیت تعویض نمایشگر معیوب خود استفاده کنید و پس از آن سایر آسیب هایی که بعد از شکسته شدن نمایشگر به گوشی وارد می‌شود ۱۰۰ دلار برایتان هزینه دارد .

در واقع اگر اپل کر پلاس (+AppleCare) نداشته باشید مبلغی که بابت هربار تعویض نمایشگر باید پرداخت کنید ۱۳۰ تا ۱۵۰ دلار است که این مبلغ حدود یک چهارم قیمت کل گوشی است و این مبلغ بسیار زیاد است .

کمپانی اپل سرویس اپل کر (AppleCare)  را برای افزایش گارانتی محصولات اپل راه اندازی کرده است زیرا در حالت معمولی یک سال شامل گارانتی می شود و فقط ۹۰ روز پشتیبانی تلفنی دارد اما با این سرویس علاوه بر ۲ سال گارانتی محدودیت های گارانتی اصلی را از بین میبرد .

نظر شما در این رابطه چیست ؟ آیا شما از طرح  اپل کر پلاس (+AppleCare) استفاده می کنید ؟

منبع :phonearena

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت