عیدی وزیر ارتباطات به کاربران موبایل و اینترنت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

عیدی وزیر ارتباطات به کاربران موبایل و اینترنت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تلاش‌ها در کمیته‌‌ی نوروزی برای تسهیل و پایداری برقراری ارتباطات در نوروز ۹۵، در مورد عیدی‌اش به کاربران اینترنت و موبایل گفت که افزایش سرعت اینترنت، عیدی ما به کاربران است.

1893633

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اقدامات کمیته‌ی نوروزی ارتباطات که با هدف تسهیل دسترسی به شبکه‌های ارتباطاتی همچون اینترنت و موبایل از یک ماه پیش آغاز به کارکرده، اظهار کرد: «کمیته‌ی نوروزی در ۳ محور فعالیتش را پیگیری می‌کند. اینسه محور شامل تقویت شبکه‌ی اینترنت، ظرفیت‌سازی آنتن‌های موبایل و تقویت شبکه‌ی انتقال زیرساخت می‌شود.»

واعظی در این رابطه توضیح داد: «در حال حاضر همکاران ما در وزارت ارتباطات، در حال شناسایی شهرها و مکان‌هایی هستند که بیشترین تجمع مردم در ایام نوروز را به خود اختصاص می‌دهند. پس از شناسایی، شبکه‌ی اینترنت و ظرفیت آن در این مناطق تقویت خواهد شد.»

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در زمینه‌ی موبایل هم برنامه‌ریزی برای تقویت شبکه در دستور کار است و به همین خاطر در مناطق پر تردد و پر ترافیک، آنتن‌های BTS سیار برای افزایش ظرفیت شبکه‌ی موبایل مستقر شده است تا مشکلی از نظر مکالمه و ارسال پیامک پیش نیاید.

واعظی تأکید کرد: «تمام سعی‌مان این است که در عید نوروز ۹۵ تا جایی که ممکن است ظرفیت‌های شبکه‌های ارتباطی افزایش یابد تا مردم بدون مشکل از این شبکه‌ها استفاده کنند.»

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: « عیدی ما به کاربران اینترنت، سرعت و کیفیت مناسب این شبکه در نوروز ۹۵ است و  پیش‌بینی می‌شود که در برقراری ارتباطات مردم در این ایام، مشکلی به وجود نخواهد آمد. همانطور که در نوروز ۹۴ نسبت به سال‌های قبل از آن، ارتباطات پایداری وجود داشت، امسال نیز با وضعیت بهتری در دسترسی به شبکه‌های ارتباطی روبه رو خواهیم بود.»

منبع مهر
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت