شرکت های مخابرات استانی با هم ادغام می شوند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

شرکت های مخابرات استانی با هم ادغام می شوند

شرکت های مخابرات استانی با هم ادغام می شوند

معاون شرکت مخابرات در رابطه با تصمیم گیری هیات مدیره شرکت مخابرات در زمینه ادغام تمام شرکت های مخابراتی استانی گفت : این تصمیم گیری در مجمع عمومی مخابرات ایران  به تصویب نهایی خواهد رسید و شرکت های مخابرات استانی با هم ادغام می شوند .

داوود زارعیان در رابطه با هدف منحل شدن ۳۱ شرکت استانی مخابراتی و ادغام شدن آنها با یکدیگر گفت : ادغام شدن شرکت های استانی مخابراتی باعث بهبود ساماندهی ساختار مدیریتی و یکپارچه سازی و تمرکز در امور مدیریتی می شود به نحوی که تمام شرکت های استانی مخابرات به اداره کل مخابرات در هر استان تغییر ساختار می دهد و این حرکت باعث افزایش تمرکز در امور مدیریتی مخابرات ایران می شود .

زارعیان افزود با عملی شدن این تصمیم ساختار مدیریتی شرکت مخابرات همانند سال ۷۴ می شود و هدف ما از انجام این عمل ساماندهی ساختار ، از بین بردن پراکندگی در تصمیم گیری ها و مدیریت هایی که به صورت جداگانه انجام می شد است و در کل می توان گفت هدف یکپارچه سازی در شرکت مخابرات است .

قابل ذکر است که در روز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه مجمع عمومی فوق العاده شرکت مخابرات ایران با صاحب سهام این شرکت برگزار می شود . وی ادامه داد تصمیم یک پارچه سازی شرکت های استانی مخابرات مورد تصویب هیات مدیره شرکت مخابرات ایران قرار گرفته است و همچنین سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس موافقت خود را اعلام کردند .

گفتنی است که ادغام شدن شرکت های مخابراتی و یکپارچه سازی ساختار در آینده و در دراز مدت بر ارزش سهام مخابرات ایران تاثیر بسزایی دارد .

منبع مهر
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت