حذف تاریخچه ی اپلیکیشن ها با History Eraser Clean up

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

History Eraser Clean up اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که همانطور که از نام آن پیداست، وظیفه‌ی پاک کردن تاریخچه‌ی فعالیت‌های شما در گوشی را بر عهده دارد.

هنگامی که شما مشغول وب‌گردی هستید، موارد جستجو شده و سایت‌هایی که آن را مشاهده کرده‌اید در بخشی از برنامه با عنوان History ثبت می‌شود. هنگامی که با شماره‌ای تماس می‌گیرید این شماره در بخش Log‌ها قرار می‌گیرد. تمامی این موارد، و همچنین دیگر فعالیت‌های مشابهی که در دیگر بخش‌های گوشی انجام می‌شود همگی برای رفاه حال کاربران و دسترسی سریع‌تر به مواردی که قبلا از آنها استفاده کرده‌اید هستند و در بسیاری از مواقع اهداف ما را با سرعت بالاتری به انجام می‌رسانند. اما برخی کاربران این ویژگی مثبت را، به عنوان ابزاری برای کنجکاوی‌های بیجا توسط دیگران می بینند و ترجیح می‌دهند تا این موارد در گوشی ذخیره نشود تا وقتی گوشی را به دست فردی می‌دهند، فعالیت‌هایی که در گوشی انجام داده‌اند همچنان شخصی باقی بماند و به طور خواسته یا ناخواسته، فرد دیگری قادر به مشاهده‌ی آنها نباشد. برای این کار می‌توانید بخش تاریخچه‌ی اپلیکیشن‌های مورد نظر مانند مرورگر، اپلیکیشن شماره گیر و … را به نوبت و به صورت دستی حذف کنید که مسلما امری وقت‌گیر و کسل‌کننده خواهد بود.

history-eraser-8211-clean-up-5-2-25-2-2screenshot-3

 

History Eraser Clean up اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای چنین مواقعی است که به کمک آن می‌توانید تمامی موارد گفته شده را به صورت یکجا، و تنها با یک لمس انجام دهید. این برنامه به هنگام اجرا، موارد بسیاری را مانند بخش Logها، تاریخچه‌ی وب گردی، تاریخچه‌ی جستجوهای انجام شده، کش برنامه‌ها و موارد بسیار دیگر را به شما نمایش خواهد داد که می‌توانید با تیک زدن آن‌ها و سپس انتخاب گزینه‌ی حذف، تمامی این موارد را به صورت یک جا از گوشی خود حذف کنید. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت