تیک تاک تحریم ایران را برداشت

تیک تاک تحریم ایران را برداشت
حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

 

تیک تاک تحریم ایران را برداشت

تیک تاک تحریم ایران را برداشت

چن وقتی بود که تیک تاک ( Tik Tok ) کاربران ایرانی را جهت استفاده از نرم افزار تحریم کرده بود اما حالا تیک تاک تحریم ایران را برداشت .

شما برای استفاده از برنامه تیک تاک در ایران با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد .

یکی از این مشکلات ، فیلتر بودن آی پی ایران توسط تیک تاک می باشد .

با اینکه تیک تاک دست از تحریم ایرانیان برداشته اما هنوز  ثبت نام با شماره ایران امکان پذیر نیست و می توانید با ادرس ایمیل خود ثبت نام کنید اما کشور ما هنوز نرم افزار تیک تاک را فیلتر کرده و برای استفاده از این اپلیکیشن می بایست توسط قند شکن وارد شوید .

از جایی که تیک تاک یکی از محبوب ترین نرم افزار های شبکه اجتماعی در همه کشور ها از جمله ایران است این فیلترینگ باعث شده تا کاربران ایرانی با استفاده از راه های دور زدن فیلتر ، وارد نرم افزار شوند و از آن استفاده کنند .

کاربران تیک تاک

ببیشترین تعداد کاربران در این نرم افزار در بازه سنی ۱۸ تا ۲۵ سال می باشند که از این تعداد ۲۱٫۶ درصد متعلق به زنان و ۱۷٫۵ درصد را مردان تشکیل می دهند  .

اپ تیک تاک در تاریخ ۲۱ مهر در سال ۱۳۹۸ آی پی ایران را بست و دسترسی کاربران ایرانی را به این نرم افزار قطع نمود ، بعد از این جریان خود تیک تاک هم توسط کارگروه تعیین مصادیث محتوای مجرمانه فیلتر شد ، اما از ساعاتی قبل تیک تاک تحریم ایران را برداشت اما از آنجایی که هنوز تیک تاک از سمت ایران فیلتر است  کاربران ایرانی می بایست با نرم افزار های تغییر آی پی وارد شوند .

بیشترین کشور های دارای کاربر در این نرم افزار آمریکا می باشد با ۱۲۰ میلیون کاربر و بعد از آن اندونزی ۱۰۹٫۹ ، برزیل ۸۲٫۲ ، مکزیک ۵۷٫۵ و روسیه ۵۴٫۹ میلیون کاربر در رتبه های بعدی قرار میگیرند ، اماری از کاربران ایرانی در دسترس نیست .

مطالب پشنهادی 

رونمایی از آیفون ۱۵

آموزش ساخت کانال در ایتا

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: رونمایی گوشی جدید شیاومی 13 پرو پلاس - آی تی نما | اخبار تکنولوژی و فناوری | اخبار آی تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت