اپل روشی برای رفع مشکل بروزرسانی ios 10 پیشنهاد داد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

اپل روشی برای رفع مشکل بروزرسانی ios 10 پیشنهاد داد

اپل روشی برای رفع مشکل بروزرسانی ios 10 پیشنهاد داد

زمانی که کمپانی اپل بروز رسانی  iOS 10 را منتشر کرد گزارش هایی درباره مشکل این نسخه از ios را مشاهده کردیم . به همین دلیل کمپانی بزرگ اپل تصمیم گرفته است که برای رفع این مشکل روشی را پیشنهاد دهد .

شرکت اپل در روز سه شنبه ۲۳ شهریور آپدیت iOS 10 را برای دارندگان گوشی منتشر کرده است در این میان کابرانی که قصد به روزرسانی ios خود را داشتند با مشکل مواجه شدند و فرآیند بروزرسانی به طور کامل انجام نمی شده است .

اپل بیانیه ای مبنی بر اینکه هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کرده است منتهی برای کسانی که در حال حاضر با این مشکل مواجه اند راه کاری جلوی پایشان قرار داده است .

اپل روشی برای رفع مشکل بروزرسانی ios 10 پیشنهاد داد در زیر مراحل آن را برای شما قرار داده ایم :

  1. گوشی آيفون خود را به مک یا پی‌سی که آیتونز در آن اجرا می‌شود، متصل کنید.

  2. در این مرحله باید گوشی را ریستارت کرده و به حالت ریکاوری ببرید. برای انجام این کار کلید پاور و کلید Home را فشرده و نگه دارید تا زمانی که گوشی به حالت ریکاوری وارد شود.

  3. به محض رفتن به حالت ریکاوری در آیتونز پیامی نمایش داده می‌شود که از کاربر می‌خواهد بروزرسانی گوشی یا بازگشت به حالت اولیه (Restore) را انتخاب کند در این مرحله بروزرسانی انتخاب شده و بقیه مراحل طی شود.

  4. در صورتی که فرایند بروزرسانی بیش از ۱۵ دقیقه طول کشید، مراحل ۱ تا ۳ را تکرار کنید.

  5. پس از پایان بروزرسانی می‌توانید تنظیمات گوشی خود را انجام دهید.

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که طرفدار گوشی های اپل و آخرین بروزرسانی آن باشید ؟ شما نیز در هنگام آپدیت آیفون خود به ios 10 با مشکل مواجه شده اید ؟ نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید .

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت