آیفون ۷ با رنگ مشکی براق براحتی خش بر‌می دارد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

 آیفون 7 با رنگ مشکی براق براحتی خش بر‌می دارد

آیفون ۷ با رنگ مشکی براق براحتی خش بر‌می دارد

کمپانی بزرگ اپل به تمام دوست داران و هواداران گوشی های آیفون اطلاع داد که رنگ مشکی براق  آیفون ۷  نسبت به رنگ های دیگرش راحتر خش بر می دارد . توصیه اپل به این کاربران این است که از کیس برای گوشی های خود استفاده کنند.

در ساعاتی پیش کمپانی اپل گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را معرفی کرد .این دو گوشی با دو رنگ جدید مشکی براق و مشکی تیره وارد بازار خواهد شد که در این میان رنگ مشکی براق یا Jet Black براحتی خش بر می دارد.

باتوجه به اینکه رنگ مشکی براق بیشترین تغییرات را دارد نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است و اپل به این دسته از افراد درباره خش پذیر بودن آن هشدار داد .

در رابطه با مشخصات فنی گوشی آیفون ۷ باید بگوییم که رنگ مشکی براق طی ۹ مرحله و با پروسه های سختی ایجاد شده است و همانند دیگر گوشی های آیفون دارای سطح مقاوم و سخت است منتهی به مرور و در گذشت زمان دچار خش های ریزی می شود و نسبت به رنگ های دیگر حساس تر است و به این منظور برای جلوگیری از این خش های ریز از کیس برای مراقبت استفاده کنید.

به طور کلی می توان گفت آیفون ۷ به رنگ مشکی براق از مقاومت و استحکام کافی برخوردار است ولی در مقابل خط و خش از مقاومت کافی برخوردار نیست . این نسخه از گوشی آیفون با حافظه های داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی وارد بازار می شود.

نظر شما در رابطه با آیفون ۷ به رنگ مشکی براق چیست ؟

منبع: ۹TO5MAC

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت