شیائومی ساعت هوشمند مخصوص کودکان را با قیمت ۴۶ دلار معرفی کرد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

کمپانی شیائومی، ساعت هوشمند مخصوص کودکان خود را به بازار عرضه کرد. این ساعت هوشمند با قیمت مناسب ۵۰ دلار فروخته خواهد شد.

ساعت هوشمند مخصوص کودکان شیائومی که Mi Bunny نامیده می‌شود، وسیله‌ای انقلابی نیست. این ساعت امکاناتی مشابه دیگر وسایل پوشیدنی مخصوص کودکان مانند تماس صوتی و ارسال موقعیت مکانی کودک را دارد. مهم‌ترین نکته در رابطه با این ساعت، قیمت مناسب آن است. قیمت ساعت کودکان شیائومی، ۲۹۹ یوان (۴۶ دلار) است که در مقایسه با بسیاری از وسایل پوشیدنی مخصوص کودکان موجود در بازار، ارزان‌تر است. به جز تماس‌های صوتی، این وسیله به والدین، خروج کاربر از محوطه‌ی تعیین‌شده را هشدار می‌دهد. همچنین این ساعت دکمه‌ی اضطراری دارد که در مواقعی که کودک نیاز به کمک دارد، به کار می‌آید. فشار‌دادن این دکمه توسط کودک، مکان کنونی کودک را در چند ثانیه به گوشی والدین ارسال می‌کند. کمپانی شیائومی اعلام نکرده که این ساعت در بازار‌های خارجی عرضه خواهد شد یا خیر. در ادامه چندین ویژگی این ساعت هوشمند را مشاهده می‌کنید:

در رابطه با تماس صوتی، این ساعت از آمپلی‌فایر صوتی AW8155AFCR، سیستم ضد قطعی صدا، های فای و برقراری تماس تنها با یک دکمه پشتیبانی می‌کند.

5cbec04b-64af-4c6c-a5d5-1f849718370b

با مشخص‌کردن محوطه‌ی امن می‌توان از طریق هشدار بر روی گوشی والدین، متوجه خروج کودک از این محوطه شد.

در شرایط اورژانسی کودک می‌تواند با فشار دادن دکمه‌ی کنار ساعت، مشخصات مکانی خود را در عرض ۷ ثانیه برای والدین ارسال کند.

9605d3d4-199c-4822-b292-c13e24163011

ساعت Mi Bunny به صورت خودکار مسیر حرکتی کودک را ضبط می‌کند و مسیر‌های رفت‌و‌آمد تا سه ماه را در خود نگه می‌دارد. بنابراین والدین از طریق برنامه‌ی مخصوص این ساعت می‌توانند همواره از مکان فرزند خود آگاه شوند.

 

باتری ۳۰۰ میلی‌آمپر‌ساعتی این ساعت هوشمند تا ۶ روز در حالت استندبای کارایی دارد.

d52e5a73-6903-46b1-9dc0-92dedd6411a0

چت اختصاصی خانوادگی بین کودک و والدین یکی دیگر از امکانات این ساعت هوشمند است.

93418a88-6e27-47cd-9572-78eb7ebd95cb

این ساعت از جی‌پی‌اس ، ماهواره‌ی Russian Glonass، وای فای و سنسور جاذبه برای مکان‌یابی استفاده می‌کند. می‌توان مکان خانه، مسیر مدرسه و مدرسه را به عنوان مکان‌های امن معرفی کرد تا در صورت خروج کودک از این مکان‌ها ، هشداری به والدین فرستاده شود.

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت