Whatsapp به قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای مجهز میشود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
Whatsapp به قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای مجهز میشود

Whatsapp به قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای مجهز میشود

Whatsapp به قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای مجهز میشود

پیام رسان واتس اپ جزء آن دسته از پیام رسان هایی است که هنوز طرفداران زیادی دارد . اپلیکیشن Whatsapp نیز مجهز به قابلیت تایید هویت دو مرحله شده است و در حال حاضر آن دسته از کاربرانی که از نسخه بتای واتس اپ استفاده می کنند ، در بخش تنظیمات گزینه تایید هویت دو مرحله ای را مشاهده می کنند .

طبق گزارشی که در سایت  Android Police منتشر شده است ، این قابلیت در نسخه بتا با ورژن ۲.۱۶.۳۴۱ و بالاتر قابل استفاده است . قابلیت تایید هویت دو مرحله ای در گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید و ویندوزفون در نسخه بتای واتس اپ وجود دارد .

تایید هویت دو مرحله ای در واتس اپ همانند تلگرام است . در تنظیمات به گزینه Two-Factor Authentication رو به رو می شوید که با فعال کردن این گزینه ، کادری برای شما باز می شود که یک کد ۶ رقمی را باید وارد کنید . با فعال کردن این گزینه ، هر زمانی که بخواهید در دستگاه جدیدی ، حساب کاربری تان را اضافه کنید ، علاوه بر کدی که از طرف سرور های واتس اپ پیامک می شود ، باید رمز هویت دو مرحله ای را نیز وارد کنید .

با انجام این عمل ، شما امنیت و حالت دفاعی بیشتری را به حساب کاربری واتس اپ خود می دهید و در برابر سارقین که می‌خواهند با شبیه‌سازی (Clone) گوشی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند، ایمن شوید .

چندی پیش استفاده از این قابلیت شایعه شده بود اما در حال حاضر ، اولین باری است که نسخه‌های جدید بتای واتس‌اپ به قابلیت هویت دو مرحله ای مجهز شده است و مدت زمانی طول می کشد تا علاوه بر فاز بتا در زمینه رسمی و عمومی منتشر شود .

نظر شما در رابطه با افزوده شدن قابلیت هویت دو مرحله در واتس اپ چیست ؟

منبع :  THEVERGE

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت