قابلیت مکالمات ویدیویی به واتس اپ اضافه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
قابلیت مکالمات ویدیویی به واتس اپ اضافه می شود

قابلیت مکالمات ویدیویی به واتس اپ اضافه می شود

قابلیت مکالمات ویدیویی به واتس اپ اضافه می شود

براساس تمایل و درخواست های پی در پی کاربران واتس اپ ، به زودی تماس تصویری به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد .

واتس اپ بیان کرده است طی روزهای آینده کاربران می توانند از قابلیت مکالمه ویدیویی در این اپلیکیشن استفاده کنند .مکالمات ویدیویی به صورت یک به یک در کنار مکالمات متنی و صوتی قرار می گیرد .

مکالمات ویدیویی در چت های خصوصی امکان پذیر است و برای مکالمات تصویری به صورت گروهی فعلا باید از گزینه‌های دیگری نظیر اسکایپ استفاده شود . برای استفاده از تماس تصویری ، در همان صفحه چت خصوصی با طرف مقابل ، در کنار مکالمه صوتی، گزینه دیگری به نام  video call اضافه شده است که کاربران می توانند با دوستان خود مکالمه تصویری داشته باشند .

درخواست اضافه شدن مکالمه تصویری به واتس اپ توسط کاربران ، جزء درخواست های با آمار بالا بوده است . واتس اپ دلیلی قانع کننده برای عرضه نکردن این قابلیت تا به امروز بیان نکرده است .  وجود چالش‌های زیاد برای ایجاد امکان برقرار مکالمه‌ی ویدیویی توسط گجت‌های قدیمی و همچنین افرادی که از سرعت اینترنت کندتری برخوردارند را از جمله دلایلی برای طول کشیدن اضافه شدن این قابلیت به واتس اپ می توان نام برد.

واتس اپ در وبلاگ خود بیان کرده است :

ما در پی آن بودیم تا این ویژگی را برای استفاده توسط تمام کاربران خود در دسترس قرار دهیم و این امکان محدود به کاربرانی که از گوشی‌های هوشمند رده بالا یا اینترنت پرسرعت استفاده می‌کنند، نباشد.

این کمپانی در کشورهایی نظیر هند و برزیل که تعداد کاربران واتس اپ زیاد است و تعداد گوشی‌های هوشمند میان رده یا رده پایین در آن زیاد بوده و اینترنت سرعت پایین‌تری دارد ، کیفیت سرویس مکالمه‌ی ویدیویی را بهینه سازی کرده است .

نظر شما در رابطه با اضافه شدن قابلیت تماس تصویری به واتس اپ چیست ؟

منبع : MASHABLE

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت