آیا بروزرسانی تجمعی جدیدی برای ویندوز ۱۰ موبایل در راه است؟

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

2fac9eff-d4a8-4705-856f-78712222dcdd

این روزها همه منتظر انتشار نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ موبایل هستند که به نظر می‌رسد این انتظار کمی طولانی شده است. آخرین بروزرسانی حدود یک ماه پیش بود که از بیلد ۱۰۵۸۶٫۱۶۴ به ۱۰۵۸۶٫۲۱۸ ارتقا یافت.

مدتی است که کارمندان بخش اینسایدر مایکروسافت چراغ خاموش حرکت می‌کنند. اگر یادتان باشد، برای هر بروزرسانی در توییت خود، مطلب می‌نوشتند و تعداد زیادی از کاربران هم به پرسش و پاسخ می‌پرداختند. اما مدتی است که توییتر بخش اینسایدر کارکنان مایکروسافت کمی ساکت شدند و کم کار. حدود یک ماه پیش قبل از اینکه بیلد ۱۰۵۸۶٫۲۱۸ را برای بروزرسانی تجمعی و یا غیراینسایدرها در سایت مایکروسافت به اشتراک بگذارند، با همین اوضاع مواجه شدیم، که هیچ خبری در توییتر منتشر نشد و بعد از اینکه این بیلد را به اشتراک گذاشتند، کاملا بدون سر و صدا بود و بعد از چند ساعت، گابریل آئول در توییتر خود نوشت که هم اکنون می‌توانید به بخش تنظیمات گوشی خود رفته و با چک کردن بروزرسانی گوشی، این بیلد را دریافت کنید.

بعضی از اینسایدرهای حلقه Slow، که بیلد ۱۴۲۹۵ که در ۱۲ فروردین امسال منتشر شد، دریافت و آزمایش کردند، از این بروزرسانی ابراز رضایتمندی کرده بودند. ما هم مثل شما منتظریم تا خبری از مایکروسافت دریافت کنیم.

منبع ZOOMIT
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت