برای داشتن یک گوشی آیفون ۷ حاضرید چکار کنید ؟

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
برای داشتن یک گوشی آیفون 7 حاضرید چکار کنید ؟

برای داشتن یک گوشی آیفون ۷ حاضرید چکار کنید ؟

برای داشتن یک گوشی آیفون ۷ حاضرید چکار کنید ؟

آیا شما حاضرید نام خود را به آیفون ۷ تغیر دهید تا یک گوشی آیفون ۷ رایگان دریافت کنید ؟

یک جوان بیست ساله اوکراینی اسم خود را به آیفون ۷ تغیر داده است و یک گوشی هوشمند آیفون ۷ به طور رایگان دریافت کرده است .

یک شرکت کامپیوتری در کیف اوکراین وعده داده است که به ۵ نفر اولی که نام خود را  به طور رسمی تغییر میدهند و آیفون ۷ می گذارند ، یک دستگاه آیفون ۷ هدیه می دهد . در حال حاضر الکساندر تورین (Olexander Turin) اسم خود را به آیفون سیم (در زبان اوکراینی Cim به معنی هفت است) تغییر داده و یک گوشی آیفون ۷ به طور رایگان را صاحب شده است.

این عملی که این جوان بیست ساله انجام داده است از لحاظ مالی زیاد دور از عقل نیست زیرا او در حال حاضر دارای یک گوشی است که در اوکراین ۸۵۰ دلار ارزش دارد و کاری که او انجام داده است یعنی تغییر اسم طبق قوانین کشور اوکراین تنها دو دلار هزینه برداشته است .

 دوستان و خانواده سیم بسیار متحیر و تعجب زده هستند و تمایل دارند که سیم از این کار منصرف شود . آنها عقیده دارند که سیم این کار برای خودنمایی انجام داده است .

خواهر آیفون سیم با تاکید بر این موضوع به خبرنگاران گفته است که: پذیرفتن این موضوع بسیار سخت است و باور نمی‌کنم این حرف حقیقت داشته باشد. هر شخصی در این دنیا دوست دارد ابراز وجود کند. این هم یکی از راه‌های ابراز وجود است که الکساندر آن را در پیش گرفته است.

در آخر باید بگوییم که آیفون سیم قصد ندارد تا آخر عمر اسم آیفون سیم را داشته باشد . او دوست ندارد در آینده اگر صاحب بچه ای شد او را آیفون ۷ صدا بزند .او تصمیم دارد تا پس از ادواج و بچه دار شدن نام خود را به همان اسم قبلی خود یعنی  الکساندر تورین تغیر دهد . در حقیقت این عملی که این جوان ۲۰ ساله انجام داده است از لحاظ مادی بسیار مقرون به صرفه است زیرا با ۴ دلار هزینه کردن اکنون دارای بهترین گوشی هوشمند است .

منبع :phonearena

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت