بخش Stories اینستاگرام بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
بخش Stories اینستاگرام بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت

بخش Stories اینستاگرام بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت

بخش Stories اینستاگرام بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت

اپلیکیشن اینستاگرام برنامه ای جالب برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم است . این نرم افزار در بین کاربران به قدری محبوب شده که از مرز بیش از یک میلیارد دانلود گذشته است . دو ماه پیش بخش Stories به اینستاگرام اضافه شد و اکنون ۱۰۰ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد ، بخش Stories اینستاگرام بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت .

در واقع کاربران قسمت Stories اینستاگرام نزدیک به دو سوم  از کل کاربران سرویس اسنپ‌چت را تشکیل می‌دهند به صورتی که طبق آمار اواخر سپتامبر بیشتر از ۱۵۰میلیون کاربر فعال دارد . با توجه به اینکه بخش Stories یا داستان ها از دامنه کاربران اینستاگرام بهره برده است داشتن بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه بسیار جالب است . این قابلیت در اینستاگرام در بالای صفحه( بهترین نقطه صفحه) قرار گرفته است .

گزارش گفته شده در زمینه تعداد کاربران بخش Stories اینستاگرام توسط Buzzfeed منتشر شده است و در ماه ژوئن تعداد کاربران فعال ماهیانه این سرویس از مرز ۵۰۰ میلیون نفر را اعلام کرد .

اپلیکیشن اینستاگرام ۶ سال است که فعالیت خود را شروع کرده است ، در حالی که ۵ سال است که از عمر اسنپ چت می گذرد .استقبال کاربران بسیار زیاد بوده است زیرا نیاز کاربران را به طور کل رفع می کند و سرویس دهی آن کامل است .

مؤسس اینستاگرام کوین سیستروم نام دارد و در گفتگو با گزارشگر  BuzzFeed به این نکته اشاره کرد این شرکت قبل از این در پی پیاده‌سازی روشی بود که در آن کاربران طی فرآیند اشتراک‌گذاری تصویر خود با استفاده از یک چک‌باکس بتوانند تاریخی را برای حذف پست مورد نظر تعیین کنند.

در آخر باید بگوییم که رشد اینستاگرام و افزایش روز به روز کاربران تاثیر منفی برای اسنپ چت ندارد . ایده‌ی Stories که در اینستاگرام استفاده شده است از اسنپ چت گرفته شده است اما این قضیه نمی تواند دلیلی برای مهاجرت کاربران از اسنپ چت به اینستاگرام باشد .

منبع : TECHCRUNCH
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت