فقط ۵ درصد مردم خرید درون برنامه ای انجام می‌دهند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

9c6f73a7-e515-4d56-8af0-6188c5a30e75

فقط ۵ درصد مردم خرید درون برنامه ای انجام می‌دهند

بسیاری از مردم به ارتقای اضافی اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها یا خرید کتاب‌ از طریق اپلیکیشن موبایل خود نیاز ندارند. اما بازهم برخی از افراد هستند که دوست دارند خرید‌های درون برنامه‌ای انجام دهند یا کلا اپلیکیشن‌های پولی خریداری کنند.

تحلیلگران در بین برنامه‌های مختلف بررسی کرده‌اند و متوجه شده‌اند تنها در ماه آوریل، در بین هزاران اپلیکیشن درون فروشگاه‌ها ۳۰۰ میلیون دلار توسط ۱۰۰ میلیون کاربر منحصر به فرد خرج می‌شود. این اعداد نشان می‌دهند که تنها ۵ درصد از کاربران جهانی خرید‌های درون برنامه‌ای انجام می‌دهند و به صورت متوسط در یک ماه حدود ۹.۶۰ دلار خرج می‌کنند.

خریداران درون برنامه‌ای سیستم عامل iOS نزدیک به ۷.۱ درصد از این جامعه آماری را تشکیل می‌دهند که به صورت چشمگیری بیشتر از کاربران اندروید با ۴.۶ درصد است. کاربران iOS همچنین دو بار بیشتر از کاربران اندرویدی خرید می‌کنند (۱۲.۷۷ دلار به ازای هر پرداخت در iOS و ۶.۱۹ دلار به ازای هر پرداخت در اندروید).

کاربران سیستم عامل iOS بیشتر علاقه به خرید اپلیکیشن‌ها دارند و به صورت متوسط ۵۰ دلار برای خرید‌های خود در آمریکای جنوبی پرداخت می‌کنند، در حالی که کاربران اندروید بیشتر به سراغ اپلیکیشن‌هایی با کاربرد ابزاری می‌روند.

کاربران آسیایی در مرحله بالای خریداران اپلیکیشن‌ها قرار می‌گیرند با میانگین خرید ۱۰.۶۵ دلار، کاربران اروپایی ۵.۶۱ دلار و آمریکای لاتین ۴.۶۱ دلار می‌پردازند.

نقل از زومیت

منبع POCKETNOW

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت