پتنت جدید سامسونگ برای گوشی و تبلت تاشو منتشر شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

پتنت جدید سامسونگ برای گوشی و تبلت تاشو منتشر شد

پتنت جدید سامسونگ برای گوشی و تبلت تاشو منتشر شد

به تازگی پتنت جدیدی از سامسونگ در ارتباط با گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های تاشو منتشر شده است. این پتنت جدید امکانات خاصی را در این گوشی‌ها و تبلت‌ها نشان می‌دهد. به طور مثال کاربر می‌تواند قبل از باز کردن تبلت، اپلیکیشن مورد نظر خود را انتخاب کند و پس از باز کردن، آن اپلیکیشن اجرا شده است.

سامسونگ تا کنون پتنت‌های زیادی در ارتباط با گوشی‌های تاشو ثبت کرده است ولی هنوز هیچ محصول قابل عرضه به بازاری توسط این کمپانی ساخته نشده است. به تازگی یکی دیگر از پتنت‌های این شرکت نیز توسط سازمان US Patent منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی قابلیت‌های دیگری از محصول احتمالی تاشوی سامسونگ است.

پتنت جدید علاوه بر توضیح در مورد گوشی‌های تاشو، به تبلت‌های تاشو نیز اشاره کرده است. پیش از این گفته شده بود که پروژه‌ی سامسونگ برای گجت‌های تاشو، Valley نام خواهد داشت و احتمال عرضه‌ی این محصولات در سال ۲۰۱۷ وجود دارد.

پتنت جدید برخی قابلیت‌های جدید این دستگاه‌های تاشو را نشان می‌دهد. به طور مثال کاربر می‌تواند از لبه‌های تعبیه شده در این دستگاه‌های برای اجرای اپلیکیشن‌ها استفاده کند. این قابلیت به این صورت است که کاربر قبل از باز کردن دستگاه، آیکون اپلیکیشن را لمس می‌کند و به محض باز شدن دستگاه، اپلیکیشن مورد نظر اجرا شده است. علاوه بر این دسترسی به پروفایل کاربری نیز در این لبه‌ها امکان‌پذیر است و کاربر می‌تواند رمز عبور خود را قبل از باز کردن دستگاه در این لبه‌ها وارد کند. قابلیت دیگری که پتنت منتشر شده به آن اشاره می‌کند، تغییر جهت نمایش آیکون‌های صفحه‌نمایش لبه بر اساس جهت قرارگیری دستگاه است.

این پتنت در نوامبر سال ۲۰۱۵ ثبت شده و البته هنوز هیچ خبری مبنی بر ساخت چنین گجت‌هایی منتشر نشده است.

نقل از زومیت

منبع SAMMOBILE
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت