گلایه نمایندگان مجلس از سرعت و قیمت اینترنت به وزیر ارتباطات

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

گلایه نمایندگان مجلس از سرعت و قیمت اینترنت به وزیر ارتباطات

گلایه نمایندگان مجلس از سرعت و قیمت اینترنت به وزیر ارتباطات

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز بعد از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجلس شورای اسلامی از شرایط موجود در زمینه‌ی سرعت و قیمت اینترنت گلایه کردند.

به گزارش ایسنا، هادی قوامی نماینده اسفراین بعد از گزارش وزیر ارتباطات ضمن قدردانی از تحولات بزرگ در این وزارت خانه بر لزوم نگاه جدی مسئولان برای رفع مشکلات جدی در این حوزه تاکید کرد و گفت: در حال حاضر سرعت اینترنت به رغم اقدامات انجام شده بسیار پایین است به طوری که در بسیاری از موارد امکان استفاده از آن وجود ندارد و باید سرمایه‌گذاری بیشتری در این حوزه انجام شود.

وی اجرای دولت الکترونیکی را یکی از اولویت های مهم دولت در طول پنج سال آینده دانست و گفت: با اجرای دولت الکترونیک تولید ملی افزایش پیدا می‌کند بلکه ۵۰ درصد درآمدها به همان استان اجرا کننده دولت الکترونیک بر می گردد.

محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا نیز در سخنانی با انتقاد از پایین بودن سرعت اینترنت حتی نسبت به افغانستان و عراق نیز گفت: در چنین شرایطی هزینه استفاده از اینترنت در مقایسه با کشورهای پیشرفته دنیا بسیار بالا است که باید این موضوع پیگیری قرار گیرد.

همایون هاشمی نماینده شاهین دژ و تکاب نیز در سخنانی با تاکید بر لزوم داشتن نگاه فرهنگی در وزارت ارتباطات گفت:‌ آسیب های ناشی از توسعه اینترنت و شبکه های مجازی ویران کننده است و باید این وزارت خانه در موضوع توسعه فرهنگی و اخلاقی نیز هزینه کند. برای رسیدن به این مهم لازم است وزیر ارتباطات معاون فرهنگی داشته باشد.

وی بر لزوم نظارت بر فضای مجازی به عنوان یک اولویت کاری وزارت ارتباطات تاکید کرد.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت