ابعاد آیفون ۷ با آیفون ۶ اس یکسان است

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

iphone_7_wine_concept_by_yasser_farahi_oval_pictures

در حالی که پیش‌تر در خبرها آمده بود که نسل جدید آیفون با طراحی تازه‌ی خود در سال ۲۰۱۷ از راه می‌رسد، بسیاری از کارشناسان معتقدند تفاوت میان آیفون ۷ که تا چند ماه دیگر رونمایی می‌شود با آیفون ۶ اس خیلی نیست. امروز نیز تصویری منتشر شده که نشان می‌دهد ابعاد آیفون ۷ با آیفون ۶ اس یکسان است.

بعد از معرفی آیفون اس‌ای، حالا کارشناسان و کاربران منتظر هستند تا زمان رونمایی از آیفون ۷ فرا برسد. براساس تصاویر شماتیکی که از پرچمدار جدید اپل منتشر شده، ابعاد آیفون ۷ با آیفون ۶ اس برابر است.

براساس تصویر منتشر شده ابعاد آیفون ۷ برابر ۱۳۸.۳۰ در ۶۷.۱۲ میلی‌متر است. البته به ضخامت این گوشی اشاره‌ای نشده، ولی اگر یادتان باشد ضخامت آیفون ۶ اس برابر ۷.۱ میلی‌متر بود. ضمن اینکه باید یادآوری کنیم آیپادتاچ با ضخامت ۶.۱ میلی‌متری خود، باریک‌ترین محصول اپل است.

به نظر می‌رسد جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری همچنان در آیفون جدیدی حضور دارد؛ اما گفته می‌شود روی ضخامت این محصول تاثیری نخواهد داشت. با توجه به ظرفیت باتری، احتمالا اپل همان ضخامت ۷.۱ میلی‌متری را برای آیفون ۷ در نظر بگیرد. البته هنوز این احتمال وجود دارد که برای بهتر شدن میزان شارژدهی باتری، ضخامت دستگاه کمی بیشتر شود.

نقل از زومیت

منبع gsmarena
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت