وال استریت ژورنال: هواوی به علت زیر پاگذاشتن پتنت ها، از تی موبایل شکایت کرد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

4e73ea6b-4943-4d0d-9253-9e2d95a9c7cc

وال استریت ژورنال: هواوی به علت زیر پاگذاشتن پتنت ها، از تی موبایل شکایت کرد

هواوی به دلیل زیر پاگذاشتن پتنت‌های مربوط به فناوری سرویس شبکه‌ی بی‌سیم ۴G، شاخه‌ی آمریکایی T-Mobile را تحت تعقیب قرار داده است.

براساس گزارش وال استریت ژورنال، هواوی به عنوان یکی از غول‌های تولیدکننده‌ی تجهیزات مخابراتی، شاخه‌ی آمریکایی تی‌-موبایل را تحت تعقیب قرار داده است.

در دادخواست مطرح شده هواوی به این موضوع اشاره کرده که تی موبایل از فناوری‌های پتنت شده‌ی این کمپانی چینی در پیاده‌سازی شبکه‌های ۴G استفاده کرده و حق گواهی استفاده از این پتنت را ارائه نکرده است. همچنین هواوی به این موضوع اشاره کرده که این کمپانی در قبال پیشنهاد هواوی برای رسیدن به توافق به منظور پرداخت حق پتنت به توافق نرسیده‌اند و از این‌رو هواوی شکایتی را علیه تی موبایل مطرح کرده است.

تی-موبایل تنها کمپانی نیست که هواوی در ماه‌های اخیر شکایتی را علیه آن مطرح کرده است. دو ماه پیش هواوی کمپانی سامسونگ را به دلیل زیر پاگذاشتن ۱۱ پتنت متعلق به این کمپانی تحت تعقیب قرار داد. براساس برآوردهای صورت گرفته، هواوی سومین کمپانی تولیدکننده‌ی تجهیزات مخابراتی در سطح جهان است. به طور حتم شکست در مذاکرات برای رسیدن به توافقی در جهت رسیدن به اجماع در خصوص میزان حق پتنت پرداخت شده باعث شده تا هواوی رو به دادگاه بیاورد.

دو سال پیش نیز این دو کمپانی در برابر هم قرار گرفته بودند. دو سال پیش تی‌-موبایل شکایتی را به دلیل سرقت اطلاعات مربوط به روبات تست گوشی هوشمند با نام Tappy مطرح کرده بود.

نقل از زومیت

منبع THEVERGE
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت