مدیرعامل هواوی اعلام کرد :سوپرفون می‌سازیم

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
مدیرعامل هواوی اعلام کرد :سوپرفون می‌سازیم

مدیرعامل هواوی اعلام کرد :سوپرفون می‌سازیم

مدیرعامل هواوی اعلام کرد :سوپرفون می‌سازیم

ریچارد یو، مدیرعامل کسب‌وکار لوازم الکترونیک مصرفی هواوی در سومین کنفرانس جهانی اینترنت در چین، درباره برنامه هواوی برای توسعه هوش مصنوعی سخنرانی کرد.

وی با بیان اینکه چشم‌انداز سرمایه‌گذاری هواوی در چهار زمینه ابزارها، ارتباطات، رایانش ابری و چیپ‌ست‌ها خواهد بود گفت: «با توسعه در این چهار زمینه، هواوی قصد دارد روی گوشی‌های Superphone مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت کند.»

یک Superphone، ساختار مدیریت اطلاعات جدیدی ارائه خواهد داد. در حال حاضر کاربران جریان اطلاعات را از دنیای فیزیکی دریافت می‌کنند و اطلاعات وارد گوشی می‌شود و از آنجا در حوزه‌های دیجیتال به کار گرفته خواهد شد، اما در آینده ضرورت استفاده از گوشی هوشمند دوچندان خواهد شد.

وی با بیان اینکه گوشی‌ هوشمند، بخش جدانشدنی و ضروری برای کاربر خواهد بود، گفت: «سوپرفون تعامل بالایی با جهان فیزیکی خواهد داشت و تعامل بین گوشی و کاربر کاملا دوطرفه خواهد بود. همچنین با ساختار جدید مدیریت اطلاعات، سوپرفون‌ها کاملا با چالش انفجار اطلاعات در این عصر سازگار خواهند بود.»

ریچارد یو همچنین درباره فناوری خلاقانه هواوی در زمینه ماشین یادگیری که در گوشی Huawei Mate 9 به‌ کار رفته است، صحبت کرد و گفت این فناوری با توجه به نیاز جهانی صنعت موبایل طراحی شده است.

گفتنی است در این کنفرانس ۱۶۰۰ نخبه اینترنت از ۱۱۰ کشور گرد هم آمدند و درباره آخرین ترندهای صنعت سخنرانی کردند. در این کنفرانس همچنین جک ما، مؤسس گروه علی بابا، رابین لی مؤسس بایدو، پونی ما مدیرعامل Tencent، درک آبرله، مدیرعامل کوالکام و دیگر چهره‌های سیاسی و تجاری چین حضور داشتند.

نظر شما در رابطه با برند هواوی چیست ؟

منبع  : HUAWEI

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت