چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین گوشی های اندروید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین گوشی های اندروید

چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین گوشی های اندروید

چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین گوشی های اندروید

تهیه نسخه پشتیبان (بکاپ گیری) از مخاطبین دفترچه تلفن یک کار بسیار اساسی به شمار می رود چون ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد که گوشی اش به سرقت رود یا گوشی جدید خریداری کند و یا گوشی ریست فکتوری شود و یا به هر دلیلی مخاطبینی که طی روزها توانسته اید آنها را جمع آوری کنید ، از دست برود .پیدا کردن این شماره ها کاری بسی دشوار و زمان بر است و گاهی نشدنی است و نمی توانید مجموعه مخاطبین قبلی خود را مجدد جمع آوری کنید .

حال برای اینکه هیچ وقت دغدغه این مشکل را نداشته باشید و به صورت مطمئن از مخاطبین خود بکاپ داشته باشید در ادامه با آی تی نما همراه شوید .

ابتدا تلفن یا همان phone را باز کنید و بر روی علامت سه نقطه (بالای صفحه سمت راست) ضربه بزنید .

1

در بین آیتم های آورده شده setting را انتخاب کنید و سپس بر روی contact ضربه بزنید .

33

سپس در صفحه ای که باز می شود گزینه اول یعنی  Export / Emport  contacts را انتخاب کنید . سپس برای شما صفحه ای باز می شود که چند گزینه دارد .با گزینه های Emport کاری نداریم زیرا فعلا می خواهیم از مخاطبین خود خروجی تهیه کنیم . بر اساس شرایط خود می توانید یکی از گزینه های Export  را انتخاب کنید .

555

پس از انتخاب یکی از خروجی های ارائه شده ، مسیر ذخیره فایل با پسوند vcf را به شما نشان می دهد که پس از ok کردن می توانید به آن مسیر بروید و فایل ذخیره شده را ببینید .

666

پس از ذخیره شدن فایل Contacts.vfc حتما آن را به کامپیوتر و یا یک جای امن انتقال دهید تا در مواقعی که مشکلی برای شماره هایتان اتفاق افتاد فایل ذخیره شده را داشته باشید .

منبع : آی تی نما

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت