Galaxy Tab sطعم اندروید۶ را نخواهد چشید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

Galaxy Tab sطعم اندروید6 را نخواهد چشید

Galaxy Tab sطعم اندروید۶ را نخواهد چشید

 Galaxy Tab s گلکسی تب اس جز یکی از تبلت های محبوب سامسونگ است که در بین کاربران جای خود را باز کرده است.در این میان دارندگان این تبلت مشتاقانه در انتظار دریافت اندروید ۶ مارشمالو بودند در حالی که سامسونگ موبایل هلند با تاسف بیان کرد که اندروید۶ مارشمالو برای این تبلت ها عرضه نمی شود.در ادامه با آی تی نما همراه باشید.

گلکسی تب اس در دو سال اخیر جز بهترین تبلت ها در بین رقبای خودش به حساب می آمد. این دستگاه در دونسخه با ابعاد مختلف ۸.۴ اینچی و ۱۰.۵ اینچی عرضه شده بود اما متاسفانه سامسونگ برای این دستگاه های خود نسخه اندروید۶ را در نظر نگرفته است.

این خبر که تا حدودی تعجب آور است چندی پیش توسط سامسونگ موبایل هلند در یک پست فیسبوک منتشر شده است .تعجب آور به این دلیل که تا مدتی پیش اندروید۶ مارشمالو را در پنجمارک این محصول دیده شده بود و شایعات بسیار زیادی درباره بروزرسانی این دستگاه پخش شده بود. طبق این شایعات احتمالا کمپانی کره ای سامسونگ یا به کلی نظرش در این رابطه عوض شده است ودیگر تمایلی به عرضه نسخه جدید اندروید ۶ ندارد و یا به طور کلی از همان ابتدا هیچ تصمیمی برای قرار دادن نسخه اندروید ۶ مارشمالو برای این دستگاه را نداشته است.

در هر صورت گلکسی تب اس از داشتن نسخه اندروید مارشمالو محروم مانده است و این امر  باعث می شود که زمان بازنشستگی و دوره انتقضای آن به زودی فرابرسد.

 

منبع ANDROIDAUTHORITY

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت