آی او اس ۹٫۳٫۲ مشکل صفحه سفید مرگ Game Center را برطرف می‌کند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

whiteاپل هفته گذشته نسخه آزمایشی آی او اس ۹٫۳٫۲ را در اختیار افراد خاصی جهت آزمودن قرار داد. حال این کاربران گزارش می‌دهند که در این نسخه از آی او اس مشکل صفحه سفید مرگ Game Center برطرف شده است.

گوشی‌های مجهز به سیستم عامل آی او اس دارای بخشی به نام Game Center هستند که به نوعی مرکز ثبت امتیازات کاربران محسوب می‌شود. از زمان عرضه آی او اس ۸ دستگاه‌های اپلی برخی مواقع با اجرای این این اپلیکیشن و یا یک بازی به یک صفحه مرگ سفید رنگ منتقل شده و دستگاه آن‌ها به حالت غیرفعال درخواهد آمد. برخی کاربران دیگر نیز گزارشات مختلفی داده اند که این باگ در مواقعی پدیدار خواهد شد که هنگام اجرای Game Center به بخش تنظیمات دستگاه خود رفته اند.

 

همان‌طور که گفته شد Game Center توسط کاربران آیفون و آیپد مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران به وسیله آن می‌توانند با یکدیگر به بازی‌های چندنفره پرداخته و امتیازات به دست آورده خود را با یکدیگر مقایسه کنند.

در نسخه آزمایشی آی او اس ۹٫۳٫۲ مشکل صفحه سفید مرگ اپلیکیشن Game Center برطرف شده است

حال ظاهراً با انتشار نخستین نسخه آزمایشی آی او اس ۹٫۳٫۲ دیگر شاهد چنین مشکلی نخواهید بود. کمپانی اپل روز چهارشنبه یک نسخه آزمایشی از سیستم عامل آی او اس ۹٫۳٫۲ را در اختیار تعدادی خاصی از افراد قرار داد. این افراد پس از چندین روز استفاده از این سیستم عامل به این نکته اشاره کرده‌اند که در این نسخه دیگر مشکل صفحه سفید مرگ Game Center مشاهده نشده است.

از دیگر مشکلاتی که در این نسخه از سیستم عامل آی او اس مرتفع شده‌اند باید به راه اندازی روان و بدون مشکل Quick Actions اشاره کرد که در حالت استفاده لنداسکیپ دیگر مشکلی را برای کاربران به وجود نخواهد آورد. اگر از کاربران دستگاه‌های اپل باشید احتمالاً به مشکل تأخیر زیاد هنگام باز کردن منو در حالت لنداسکیپ برخورده اید.

در حال حاضر آی او اس ۹٫۳٫۱ تازه‌ترین نسخه از سیستم عامل موبایلی اپل است که چندی پیش در اختیار کاربران این کمپانی قرار گرفت.

نقل از گجت نیوز

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت