مدیرعامل هواوی: تا هر زمان که اندروید باز بماند از آن استفاده می‌کنیم

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

مدیرعامل هواوی: تا هر زمان که اندروید باز بماند از آن استفاده می‌کنیم

مدیرعامل هواوی: تا هر زمان که اندروید باز بماند از آن استفاده می‌کنیم

در هفته‌های اخیر بارها شنیده‌ایم که سامسونگ همزمان با رونمایی از گلکسی نوت ۷ خود، نسخه‌ی جدیدی از رابط کاربری Grace UX را با این گوشی همراه خواهد کرد. Grace UX را باید نسخه‌ای بروزرسانی شده از تاچ ویز خواند که حال ویدیویی منتسب به آن فاش شده است.

با نزدیک شدن به میانه‌های تابستان شاهد انتشار اخبار بیشتر در خصوص گلکسی نوت ۷ سامسونگ هستیم. پس از انتشار اطلاعاتی در خصوص مشخصات سخت‌افزاری این گوشی هوشمند، حال اخباری در رابطه با رابط کاربری گلکسی نوت ۷ هستیم. پیش از این شاهد انتشاری اخباری بودیم که از عرضه‌ی نسل جدید رابط کاربری تاچ ویز با نام Grace UX به همراه گلکسی نوت ۷ حکایت داشتند

یکی از مواردی که با مشاهده‌ی نسخه‌ی جدید تاچ ویز می‌توان به آن اذعان داشت، ساده‌تر شدن هرچه بیشتر این رابط کاربری است. رنگ‌ها و طراحی رابط کاربری کاملا ساده انتخاب شده تا کاربران را در زمان کار با گوشی هوشمندشان دچار سردرگمی نکند. سامسونگ همواره این امکان را برای کاربرانش فراهم آورده تا تغییرات مدنظر خود را در رابط کاربری گوشی‌هایش ایجاد کنند، حال آنکه به نظر می‌رسد این موضوع در نسخه‌ی جدید رابط کاربری این کمپانی نیز صادق خواهد بود.

نقل از زومیت

منبع SAMMOBILE
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت