کمپانی کرایتک برنامه ای برای عرضه بازی Crysis Remastered ندارد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

c5-noscale

کمپانی کرایتک اخیرا اعلام کرده که هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه Remastered بازی تحسین شده Crysis یا دو نسخه بعدی آن که نشرشان برعهده الکترونیک آرتز بوده است ندارد. اگرچه نسخه دوم و سوم سری بازی Crysis آنطور که باید و شاید نظر منتقدین را به خود جلب نکردند، اما بسیاری از گیمرها خاطرات زیادی با نسخه ابتدایی دارند و از کرایتک می خواستند تا ورژن بازسازی شده آن را برای کنسول های نسل هشتم و پی سی عرضه کند.

کارگردان فنی بازی Crysis، آقای Rok Erjaven اخیرا در مصاحبه با وب سایت DSOGaming گفته که استودیوی کرایتک، هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه بازسازی شده یا نسخه شماره داری از فرنچایز Crysis ندارد؛ با این حال وی تایید نمود که کارکنان مشغول توسعه چند بازی مختلف، از جمله بازی مورد انتظار Climb برای پلتفرم های واقعیت مجازی هستند.

من موافقم که نسخه ابتدایی سری Crysis؛ عنوانی عالی بود. با این حال ما هیچوقت آن را بازسازی نخواهیم کرد و فعلا مشغول کار روی پروژه های The Climb و Robinson: The Journey برای هدست های واقعیت مجازی هستیم.

مطمئنا ایده عرضه نسخه بازسازی شده و Remastered عنوان Crysis، در نظر بسیاری از گیمرها بسیار جذاب خواهد بود. Crysis واقعا بهترین عنوان این فرنچایز بود و البته برای اجرای آن، نیازمند سخت افزاری بسیار قدرتمند بودید. بنابراین به همین دلیل است که بسیاری، خواهان عرضه مجدد بازی هستند چراکه در آن زمان، از سخت افزار لازم و گران قیمت مورد نیاز برای اجرایش بهره مند نبودند.

در هر حال کرایتک حالا آب پاکی را روی دست مخاطبان خود ریخته و قرار نیست شاهد عرضه مجدد Crysis روی کنسول های نسل هشتمی اکس باکس وان یا پلی استیشن ۴ و نیز پی سی باشیم. تنها می توان امیدوار بود که کرایتک یک روز تغییر عقیده دهد و یکبار دیگر فرصتی برای تجربه Crysis در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت