آموزش تغییر DNS برای بهبود سرعت اینترنت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

آموزش تغییر DNS برای بهبود سرعت اینترنت

گاهی اوقات هنگامی که یک سایت را باز می کنید با خطای Server not Found مواجه می شوید برای حل این مشکل با آی تی نما همراه باشید

هنگامی که با این خطا مواجه شدید با تغییر DNS می توانید از این خطا عبور کنید و خیلی کمتر با این خطا رو برو شوید.اما DNS چیست؟

DNS مخفف Domain Name System است، سامانه ای است که دامنه ها را به IP آدرس سایت مربوطه تبدیل میکند.هنگامی که DNS کامپیوتر خود را به DNS گوگل تغییر می دهید باعث می شود امنیت و سرعت اینترنتتان افزایش یابد.برای این کار ابتدا وارد کنترل پنل شوید سپس وارد  Network and sharing center شوید.

در پانل سمت چپ گزینه ی change adapter setting را انتخاب کرده تا کانکشن های شما نمایان شود، اگر از طریق کابل lan  به اینترنت متصل هستید روی Local area Connection و اگر از طریق وای فای به اینترنت متصل هستید روی wifi راست کلیک کنید و propertiec را بزنید.

آموزش تغییر DNS برای بهبود سرعت اینترنت

پنجره برای شما باز می شود که باید( Internet protocol version4 (TCP / Ip v4 را انتخاب کنید سپس بروی Properties کلیک کنید.

آموزش تغییر DNS برای بهبود سرعت اینترنتدر پنجره ای که باز می شود تیک Use the fallowing DNS server Addresses را بزنید و سپس کادر پایین را مطابق تصویر پر کنید.

آموزش تغییر DNS برای بهبود سرعت اینترنتچک کنید که Valiate settings upon exit تیک داشته باشد، سپس تغیرات را OK کنید.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت