انتشار افزونه ۱Password به زودی برای مرورگر اج

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
انتشار افزونه 1Password به زودی برای مرورگر اج

انتشار افزونه ۱Password به زودی برای مرورگر اج

انتشار افزونه ۱Password به زودی برای مرورگر اج

مرورگر اج رفته‌رفته به تکامل می‌رسد و افزونه‌ها در این بخش نقش مهمی دارند. قرار است به زودی افزونه‌ی ۱Password برای این مرورگر منتشر شود.

اوایل هفته‌ی جاری تیم پلتفرم وب مایکروسافت در توییتی اعلام کرده بود که قصد دارد با همکاری کمپانی AgileBeats، در آینده‌ی نزدیک افزونه‌ی ۱Password را به مرورگر اج اضافه کند. به نظر می‌رسد اعضای برنامه‌ی ویندوز اینسایدر، خود را برای دریافت این افزونه آماده می‌کنند.

ما خوشحالیم که اعلام کنیم با ۱Password همکاری نزدیکی داریم تا بتوانیم افزونه‌ی این برنامه را برای اینسایدرها منتشر کنیم. به زودی API مورد نیاز در دسترس توسعه‌دهنده قرار داده می‌شود.

تیم توسعه‌ی مایکروسافت اج

۱Password افزونه‌ی خود را برای فایرفاکس، کروم و اپرا منتشر کرده است؛ ولی طرفداران مرورگر پرسرعت و سبک مایکروسافت، در آینده این افزونه را دریافت می‌کنند. ۱Password سرویس رده‌بالایی است که به شما اجازه می‌دهد تمامی پسوردها و رمزهای عبور را در یک مکان امن جمع‌آوری و نگهداری کنید.

این سرویس به لطف اپلیکیشن‌های موجود برای ویندوز و مک اواس، درکنار نسخه‌های موبایل برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌اواس، به یک محصول کامل تبدیل شده است و نسخه‌ای از آن در ویندوز استور قرار دارد که برای هولولنز توسعه داده شده است.

نظر شما در این رابطه چیست ؟

منبع : ONMSFT

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت