گوگل صدای حیوانات را به سرویس جستجویش افزود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

گوگل قابلیت جدیدی را به سرویس جستجویش اضافه کرده که از طریق آن می‌توانید صدای ۱۹ حیوان را جستجو کنید و برای آموزش کودکان گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

اگر تاکنون از اینترنت برای آموزش کودکانتان استفاده می‌کردید، جالب است بدانید که گوگل قابلیت جدیدی به سرویس‌هایش اضافه کرده است؛ با قابلیت جدید گوگل صدای حیوانات مختلف قابل جستجو است. اکنون اگر واژه Animal Noises را در گوگل جستجو کنید، در بالای نتایج جستجو، تصاویری از حیوانات مختلف نمایش داده می‌شود و با کلیک روی هر کدام نیز صدای حیوان مورد نظر پخش می‌شود.

صدای حیوانات در گوگل

علاوه بر این، کودکان می‌توانند با جستجوی عبارت « What does the dog say» از صدای سگ مطلع شوند و حیوانات مختلف را نیز بدین شکل جستجو کنند. در قابلیت جدید گوگل صدای ۱۹ حیوان قرار داده شده است که در این بین می‌توان به گورخر، میمون، شیر، گوزن، جغد، خوک، گاو، اردک، فیل، اسب، راکون، وال، نهنگ کوهان‌دار، گرگ، خروس، گوسفند، ببر و بوقلمون اشاره کرد.

قابلیت جدید گوگل کاربران را به یاد اسباب‌بازی‌هایی به نام See N Say می‌اندازد که ساختار دایره‌ای داشتند و صدای حیوانات مختلف را به کودکان یاد می‌دادند. تصویر زیر مربوط به همین نوع از اسباب‌بازی‌ها است.

See N Say

گوگل این قابلیت را به شکل رسمی معرفی و رونمایی نکرده، اما پستی که چندی پیش در بلاگ گوگل استرالیا منتشر شد، اطلاعات زیادی را در خصوص آن ارایه داده است.

نقل از زومیت

منبع mashable
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت