گوشی تاشو سامسونگ در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

سامسونگ یکی از کمپانی‌هایی است که سعی کرده خلاقیت و نوآوری را همیشه چاشنی محصولات خود کند. به‌تازگی نیز پتنت‌هایی از موبایل‌هایی با صفحه نمایشگر تاشو در فضای مجازی منتشرشده که خبر از تلاش کمپانی کره‌ای برای ساخت چنین گوشی می‌دهد، هرچند به‌تازگی متوجه شده‌ایم که قرار است گوشی تاشو سامسونگ در سال ۲۰۱۷ عرضه شود.

Samsungs-Foldable-Phone-Patent-PNG
این موضوع تقریباً به‌صورت غیررسمی تأیید شده که سامسونگ در حال کار بر روی گوشی با صفحه‌ی قابل‌انعطاف است و یک پتنت نیز به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شد که خبر از محصولی نوآورانه و جالب در نوع خود می‌داد.

صفحه گوشی تاشو سامسونگ می‌تواند از ۵ اینچ به ۷ اینچ تبدیل شود

اگر بخواهیم در مورد آنچه که تاکنون در مورد این گوشی متوجه شده‌ایم بگوییم باید به این امر مهم اشاره کرد که این موبایل درواقع صفحه قابل‌انعطاف ۵ اینچی دارد درست مانند آنچه که در گلکسی اس ۷ دیده بودیم البته با این تفاوت که شما می‌توانید این صفحه را درزمانی که خواستید از ۵ به ۷ اینچ تغییر دهید.

با این حساب باید گفت که شما می‌توانید یک گوشی داشته باشید که در شرایط لازم قابل‌تبدیل به یک تبلت ۷ اینچی است. گویا برای این طراحی اسمی نیز در نظر گرفته‌شده و به آن اسمارتلت (Smartlet) می‌گویند.

بنا بر گزارشات گویا نقشه‌های سامسونگ برای گسترش و طراحی هرچه بهتر این اسمارتلت به خوبی پیش می‌رود و طبق گفته لی چنگ هون از بخش تولید صفحات نمایشگر سامسونگ قرار است از صفحات تولید سامسونگ در این گوشی استفاده شود. وی همچنین گفته که این صفحات در نیمه‌ی دوم سال میلادی ۲۰۱۶ به تولید انبوه خواهند رسید.

این صفحات نمایشگر در گوشی تاشو سامسونگ استفاده خواهند شد و به طبق گفته‌های یک منبع معتبر گویا باید شاهد عرضه محصول جدید کمپان کره‌ای در سال ۲۰۱۷ باشیم. هرچند مشخصات سخت‌افزاری این دیوایس هنوز مشخص نشده است و جزئیات طراحی، مشخصات احتمالی، نامی که برای آن انتخاب خواهد شد و دیگر موضوعات در هاله‌ای از ابهام قرار دارند.

در حال حاضر نیز در کنار اطلاعات کمی که داریم هنوز اطلاعات جدیدی از منبع دیگری افشا نشده تا این خبر را تأیید کنند. هرچند با انتشار این خبر می‌توان از صحت خبر قبلی که در مورد پتنت سامسونگ بود مطمئن شد.

درصورتی‌که چنین گوشی در سال ۲۰۱۷ ساخته شود باید گفت که می‌تواند به بزرگ‌ترین اتفاق سال ۲۰۱۷ تبدیل گردد. گوشی تاشو سامسونگ که توانایی تغییر اندازه صفحه‌ی آن را دارید.

نقل از گجت نیوز

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت