چند درصد از گوشی های اپل خود راضی هستند ؟

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

چند درصد از گوشی های اپل خود راضی هستند ؟

چند درصد از گوشی های اپل خود راضی هستند ؟

طبق بررسی های انجام شده توسط  Insurance2GO نشان می دهد که ۵۰ درصد از افرادی که در حال حاضر از گوشی های آیفون استفاده می کنند گوشی خود را به آیفون هفت ارتقا داده و از این میان ۱۹ درصدشان به گوشی های سامسونگ روی خواهند آورد.

شرکت بیمه Insurance2GO برای بیمه کردن دستگاه های هوشمند گزینه ها مختلفی در اختیار کاربران قرار می دهد . طبق آمار اخرین بررسی های که انجام شده ۱۰۱۴ نفر مورد نظرسنجی قرار گرفتند و از میان این افراد ۵۰ درصد تمایل به ارتقا گوشی خود به آیفون ۷ را دارند و ۱۹ درصدشان تمایل به تغییر پلت فرم خود دارند و می خواهند از پوشش اپل خارج شوند و روی به گوشی های اندروید شرکت سامسونگ بیاورند در این میان ۸درصد از این افراد تمایل دارند که از گوشی های سایر برندها از قبیل سونی و اچ تی سی و … استفاده کنند.

از سمت دیگر بسیاری از افرادی که صاحب گوشی های اپل هستند به فکر ارتقا دادن گوشی های خود به آیفون ۷ یا سایر شرکت ها هستند و در این میان تنها ۲۳ درصد از افراد تمایلی به ارتقا گوشی های خود ندارند که از دلایل آن می توان به مشکل مالی آنها و یا قابل قبول ویژگی های گوشی فعلی شان نام برد.

این نظر سنجی در تاریخ ۱۴ تیرماه سال جاری اتفاق افتاد و تا آن زمان هنوز گوشی های گلکسی نت ۷ به بازار نیامده بود زیرا اگر این نظرسنجی بعد از رونمایی پرچم دار سامسونگ یعنی گلکسی نت ۷ بود بعد از آن فاجعه فجیع انفجار نظر بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به گوشی های سامسونگ را داشتند عوض می شد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شما پایپند به گوشی آیفون خود می مانید یا از گوشی سایر برندها استفاده می کنید؟

منبع PHONEARENA

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت