با Minutes جلسات کاری مفید و مستند برگزار کنید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

سرویس Minutes در جلسه‌های کاری و دوستانه کمک می‌کند تا شرکت کنندگان در جلسه بدانند به چه مواردی اشاره کرده‌اند، هر کسی چه مواردی را باید انجام دهد و چه کارهایی باید انجام شود. این سرویس در یک کلام کمک می‌کند تا زمان شما در جلسه‌ها هدر نرود.

با استفاده از سرویس Minutes می‌توان بهره‌وری خود و مخصوصا در جلسه‌ها را چندین برابر کرد. این سرویس بخش‌های مناسبی برای یادداشت هر موردی که در جلسه مطرح می‌شود را دارد و به شما اجازه می‌دهد خیلی راحت موارد مرتبط مانند زمان، روز هفته، تاریخ، سال، مکان، نوع کار، یادداشت، زمان تحویل و موارد بسیاری دیگر را تعیین کنید.

Minutes از میان‌بر‌های بسیاری برخوردار است و به شما اجازه می‌دهد هر کاری را بدون اینکه دست خود را درگیر کنید با صفحه کلید انجام دهید. اما قابلیت ویژه‌ای که با استفاده از Minutes در اختیار شما قرار می‌گیرد، ویژگی کار حتی در حالت آفلاین است که می‌توانید با استفاده از آن حتی زمانی که آفلاین هستید مواردی که نیاز است نوشته شوند را انجام دهید. این موارد ذخیره می‌شوند.

همین که جلسه تمام شد می‌توان تنها با فشردن دو کلیک به افرادی که در جلسه حضور داشته‌اند ایمیل موارد مرتبط با Minutes را ارسال کنید.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت