معرفی واکمن ۳ هزار دلاری سونی با روکش طلا

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

 

 

معرفی واکمن 3هزار دلاری سونی با روکش طلا

معرفی واکمن ۳هزار دلاری سونی با روکش طلا

سونی از واکمن خود که دارای روکش طلا است و قیمت آن را ۳۰۰۰ دلار قرار داده است رونمایی کرد .این نمونه واکمن با نمونه سال پیش تفاوت آن چنانی ای ندارد .

در نسخه سال پیش واکمن طوری طراحی شده بود برای کسانی که می خواستند از فایل های صوتی فشرده نشده استفاده کنند و نسخه امسال برای کسانی است که جز  دوست داران شنیدن صدای موسیقی بدون هیچ گونه ضعف سخت افزاری و با کیفیت بالا هستند .

در حقیقت منظور سونی آن دسته از افرادی هستند که برای گوش دادن موسیقی با کیفیت بالا روی هدفون های بسیار گران قیمت هزینه می کنند.

sony واکمن با روکش طلا را طوری طراحی کرده است که هیچ گونه صدای اضافه ای در آن وجود نداشته باشد به صورتی که بدنه آن از جنس مس است و روکشی از طلا بر روی آن قرار گرفته است. این ایده سونی به این علت است که مقاومت بالایی در برابر هرگونه تداخل مغناطیسی ایجاد کند.همچنین سونی مدارهای دیجیتال و آنالوگ این واکمن را جدا از هم ساخته است تا از کوچکترین نویزهای اضافی جلوگیری کند.

همانطوری که در بالا ذکر شد این مدل از واکمن با مدل قبلی تفاوت آنچنانی ای ندارد و فقط به نظر می رسد که دو جک هدفون در بالای آن قرار گرفته است منهی هنوز سونی جزییات بیشتری در اختیار ما نگذاشته  است و ما نمی توانیم با قاطعیت در این زمینه صحبت کنیم زیرا اطلاعاتمان کامل نیست.

این واکمن با ظاهر زیبایی که دارد بسیاری از افراد را شیفته خود کرده است و در ابتدای سال آینده روانه بازار می شود.علاقه مندان می توانند با پرداخت۳۲۰۰ دلار این واکمن با روکش طلا را از آن خود کنند و مدل دیگری هم وجود دارد که روکش آن طلا نیست و با قیمت ۱۲۰۰ دلار به فروش می رسد.

نظر شما در رابطه با این واکمن با روکش طلا چیست؟

 

 

 

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت