مشکلات گلکسی نوت ۷ باعث افزایش تولید آیفون ۷ میشود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

مشکلات گلکسی نوت 7 باعث افزایش تولید آیفون 7 میشود

مشکلات گلکسی نوت ۷ باعث افزایش تولید آیفون ۷ میشود

از آنجایی که پرچم دار گوشی سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ با مشکل انفجار به خاطر باتری اش مواجه شد، کمپانی سامسونگ شروع به جمع آوری این گوشی ها کرد تا پس از رفع مشکل ، تولیدات جدید را روانه بازار کند به همین منظور آیفون ۷ تولیدات خود را افزایش داد.

پس از انکه از جانب ۳۵ نفر از دارندگان گوشی نوت ۷ گزارشاتی مبنی بر انفجار  این محصول دریافت شد سامسونگ مصمم شده است که پس از رفع ایرادات وارده بر این نوع از محصولات ، تولیدات جدید خود را وارد بازار کند. بر همین اساس عرضه ی ابتدایی گوشی سامسونگ note7 از همه لحاظ چه عمومی و چه اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود. بر اساس آخرین تحلیل های انجام شده ، رفع این مشکلات مبالغی حدود یک میلیارد دلار هزینه خواهد داشت. البته هنوز شرکت سامسونگ به این مورد اشاره ای نکرده است. اما ریاست بخش کسب و کار این شرکت غول آسا Koh Dong گفته است: این مورد هزینه های گرافی را برای شرکت در بر خواهد داشت.

البته شرکت اپل رقیب اصلی سامسونگ نیز در این فاصله بیکار ننشسته و با استفاده از فرصت به وجود آمده سعی کرده است نهایت استفاده را ببرد. مخصوصا اینکه نسخه جدیدی از آیفون ۷ نیز میخواهد وارد بازار شود. بر اساس آخرین گزارشی که از Digitimes منتشر شده است کمپانی اپل در طول این چند روز اخیر به تولید کنندگان خود اعلام کرده تا تولیدات خود را تا میزان ۱۰ درصد افزایش دهند.

در گزارشهایی که بر اساس میزان تقاضا، ارائه شده است بیان شده کمپانی اپل در مورد جایگزین کردن آیفونهای جدید با آیفونهای فعلی  کاربران نظرات مثبتی دارد چرا که بر اساس آخرین نظرات منتشر شده از منابع رسمی، این کمپانی اعلام کرده است توزیع این آیفونها در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ حدود ۶۰ درصد توزیع این محصول در سال قبل و همین موقع بوده است.

ممکن است این سئوال برای شما پیش بیاید آیا مشکل سامسونگ تا تولیدات آیفون ارتباط خاصی دارد؟البته از لحاظ اقتصادی می توان گفت این مسئله کاملا امکان دارد زیرا بسیاری از کسانی که از گوشی های سامسنوگ استفاده می کنند مترصد فرصتی هستند تا از محصولات اپل نیز استفاده کنند و یک جایگزینی در این زمینه انجام دهند. همچنین بر اساس گزارشهای دریافت شده، کمپانی اپل در نظر دارد آیفون ۷ را در ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) رونمایی کند و بد نیست بدانید افرادی که قبلا علاقه مند به داشتن گوشی نوت ۷ سامسونگ بوده فعلا از تهیه این محصول صرفنظر کرده و منتظر توزیع این نوع از آیفون ها می باشند.

منبع: BGR

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت